Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amikor megszületett a csöppség...

Amikor megszületett a csöppség, mi volt hozzá az első szavatok?

Figyelt kérdés
És mit éreztél? Apuka első szavai?
2012. dec. 13. 08:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én őszintén szólva megkönnyebülést éreztem, hogy vége a szülésnek. Azt hiszem, azt mondtam neki, hogy "Szia". A férjem első szavai: "Úristen, milyen nagy!"
2012. dec. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem ez volt "szia kicsikém, már nagyon vártunk! :)"


A férjem pedig ezt mondta először "úristen, nem hiszem el..."

2012. dec. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszem valami ilyesmit,hogy jaj de gyönyörű vagy és milyen szép nagy szemed van,nagyon meglepődtem,mert azt hittem a babák szülés után nyúzottak,nem túl szép a fejük,lilák,és közben normális bőrszínű,kipihent arcú kis angyalka volt a kezemben, a párom azt hiszem alig bírt megszólalni mikor a kezébe adták a kisfiát,ráadásul összetette a kis kezét is,nagyon édes volt.
2012. dec. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:-) de jó olvasni ezeket:-) első szülésem altatásos császár lett, ráadásul nem tudtam kisfiú vagy kislány lesz-e, így nagyon nehéz volt, de első szavam a kislányomhoz: Úristen, de gyönyörű vagy, és kislány! Pedig amíg ébredeztem, mindenki azt mondta, hogy fiam lett! Így alig akartam elhinni, pedig éreztem, hogy lány lesz:-) másodjára már elég hamar kiderült, hogy öcsike lesz, progis császárral született, végig az volt a félelmem, hogy nem fog felsírni..de amikor meghallottam a hangját és odahozták első szavam az volt, hogy ne sírj, kicsi fiam, most már nem lesz semmi baj! Második mondatom: basszus mekkora hajad van te kis dundi! :-D még most sem értem, miért mondtam ezt:-))) apa első szavai: erről nem volt szó kis hercegnőm, hogy te ilyen szép leszel, hazamegyek és máris készítem elő a puskát a fiúk ellen! :-))) második: negyed óra után abbahagyta a sírást apa, így akkor mondta: hát szia kicsi fiam, ne sírj, mert apád is fog újra:-) Rég volt, de minden nap eszembe jut :-) első 10 éves, második másfél éves :-)
2012. dec. 13. 09:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia Édesem! De gyönyörű vagy! :) A férjemét nem tudom, császárral szültem.
2012. dec. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindkettő progis csàszàr volt ès azt hiszem Mindkettőnek ugyanazt mondtam, miközben patakokban folytak könnyeim. Azt mondtam, hogy szia baba, ne sìrj, màr nem lesz semmi baj, anya Itt van. A fèrjem mindkettőnek, azt mondta először, hogy Szia baba, aztàn mèg azt, jò èg mekkora vagy. az első 4200 g, a kicsi 4700 g volt. :))
2012. dec. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én elfelejtettem, hogy szólni kellene valamit:-)) Császáros voltam, megmutatták a babát kb. 5 másodpercre, lila volt, nem sírt, csak folyt belőle valami trutyi, a doki mondta szülésznőnek, hogy vigye-vigye. Na, ezzel elvoltam egy darabig, hogy ez most így ok, vagy sem, de szólni nem tudtam. Aztán kb. 10 perc múlva megkérdeztem, hogy sír-e egyáltalán a gyerek? Mondták, hogy nem hallja, hogy hogy ordít?? Na, akkor sírdogáltam kicsit, és már biztos beszélgettem is volna a babával, de nem hozták vissza.. Az, hogy utána mit mondtam neki, fogalmam sincs!! Egyszerűen nem emlékszem rá!:-)) Na, majd most a másodiknál jobban figyelek:-)))
2012. dec. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

1. fiú vagy lány?

2. jó ég, milyen nagy!

3. szia

2012. dec. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Úristen, de szép vagy!
2012. dec. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Istenem! De szép vagy!!
2012. dec. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!