Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » "Aki 25 éves kora előtt...

"Aki 25 éves kora előtt gyermeket vállal, az idióta! " Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 14:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem idióta.
2012. dec. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem érzem,magam idiótának :)
2012. dec. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Én sem értek ezzel egyet,egyáltalán nem,bár nekem még nincs babám (nemsokára 23 leszek).


Egy ismerősöm mondta ezt,mert bébiszitter és állítása szerint látja,hogy mennyire "borzasztó nagy energia és idő" egy gyerek és ezt "ilyen fiatalon" nem lehet bírni.

2012. dec. 15. 14:25
 4/28 anonim ***** válasza:
15%

Hát én bírom pedig bőven 20 alatt vagyok.

És hülyeség. Az ideális 18-19 év körül ha van suli.

2012. dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%
Ez hülyeség. Meg az is, mikor azt mondják, 35 felett is idióta.. Ezek szerint egy nőnek tíz éve van arra, hogy gyereket szüljön? Sok ostoba...
2012. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egy huszon vagy harmincévesnek több energiája van, mint annak aki idősebb. Szóval nem igazàn értek vele egyet.. Visszagondolva bárcsak 22-23 évesen be mertem volna vállalni a babát!! Akkor még sokkal több türelmem és energiám volt.
2012. dec. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát idiótának semmiképpen sem idióta. Ki ekkor, ki akkor. Mindenkinek más a véleménye, de senki nem idióta, akárhány évesen is vállallja. Én pl 30 éves korom előtt semmi készetetést nem érzetem. Még utána sem 1-2 évig, csak akkor kicsit foglalkoztatott már a gondolat. Most jön a picúr. :) Van aki meg 22 évesen már majd megveszik egy gyerekért. Egyén függő. :)


33N

2012. dec. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hülyeség!

28 évesen szültem, de engem úgy le tud néha fárasztani a fiam,hogy nem hiszem,hogy fiatalabb koromban akár jobban bírtam volna!:)

2012. dec. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem tök hülyeség, és egy nagy általánosítás az egész. Minden a körülményektől függ. Én 24 éves leszek pont, amikor szülök, 22 évesen diplomáztam, férjnél vagyok, minden megvan, ami kell a gyermekvállaláshoz hála Istennek.

Szerintem mindenki akkor vállaljon gyereket, amikor mindkét fél vágyik már rá, és stabil lábakon áll a kapcsolatuk és anyagilag is előre láthatólag meg tudják venni a szükséges dolgokat a gyereknek. Én akkor tartom felelőtlennek a gyerekvállalást, amikor becsúszik egy se veled-se nélküled kapcsolatba, vagy épp az olyan embereknél, akiknél felmerül az abortusz kérdése (sajnos sok ilyen kérdés van itt az oldalon is). Egyébként meg nem hiszem, hogy szorosan életkorhoz lehetne kötni az ideális kort gyermekvállaláshoz, a szélsőséges életkoroktól eltekintve.

2012. dec. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%

Azt, hogy nyalja ki a seggem. :) Nem érzem magam idiótának, köszönöm jól vagyok szellemileg. Örülök, hogy be tudtuk és mertük vállalni a babát.

24N

2012. dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!