Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budapesten, albérletben,...

Budapesten, albérletben, egyedülálló egy gyerekesként ki lehet jönni 150 ezerből?

Figyelt kérdés
Mennyire kellene nélkülözni? Lehet ennyi pénzből teljes életet élni? Egy kocsi fenntartásának is bele kell férnie...

2012. dec. 19. 19:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kizárt. Az albi min. 50 ezer forint + rezsi +közös költség. És akkor még enni kell, esetleg kellhet ruha is és a kocsi.
2012. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem. AZ nagyon kevés pénz.
2012. dec. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És akkor mi a fenéhez kezdenek a nők, ha a gyerekük apja lelép?
2012. dec. 19. 23:14
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Valahol eddig is laktak, apuka fizet gyerektartást stb. De ennyiből nem lehet alibiban kijönni. Ha saját lakás lenne akkor talán neccesen.
2012. dec. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
34%

Persze hogy ki lehet jönni!


Kérdező ne ess kétségbe!

Ez már a sokadik hasonló kérdés és utoljára asszem a 250.000-re írták az elején azonnal sokan hogy abból lehetetlenség kijönni...


Kis lakást tudsz csak bérelni és nem lesz dőzsölés de ki lehet jönni!


Egyszerűen nem értem az embereket!

Kik válaszolgatnak sokszor ide akik szerint 250ezer nettó 2 embernek nagyon kevés??

Vagy aki szerint 150ezerből lehetetlenség kijönni anyának gyerekkel???


Ezek aranyporos pezsgőt iszogatnak eténként vagy mi?

2012. dec. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

utolsó,számold már ki

az albérlet rezsivel van 100.000 télen

akkor marad 50 ezer minden másra.és még kocsit is fenn kellene tartani,tankolni,ha bölcsis,ovis a gyerek azt fizetni,ami havi 10-12 ezer ft.akkor még nem vett tisztítószert,ruhát,kaját.200-ból ki lehet szerintem,de 150-ből nem.max úgy,ha nincs kocsi,akkor úgy-ahogy ki lehet 150-ből,de mindent nagyon meg kell nézni

2012. dec. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

azt hiszem is a lakhatásra fordított pémzen múlnak a nagy véleménykülönbségek. Átmenetileg akárhol meghúznánk magunkat.

Pl. ilyet is találtam: [link]


ez csak 35 ezer rezsivel. a kocsi havi 30 ezer. ovi 10 ezer. ruhára és kajára maradna 75 ezer. Szerintetek bele merjek vágni?

2012. dec. 20. 12:36
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát ha ezenkívül csak az utcára mehetnél nyilván, de én nem vinném ilyen nyomorba a gyerekem csak ha azon kívül csak az utca van.
2012. dec. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

a nyomor alatt azt érted hogy együtt lakunk másokkal?

vagy hogy egy szobában ketten? (ez az anyósnál is így van amúgy)

mert maga a lakás nem tűnik gáznak.

ez olyan mélyszegénység volna?

2012. dec. 20. 12:45
 10/16 A kérdező kommentje:
előző kommentem zárójeles része arra vonatkozott, hogy most az anyósnál lakunk, egy szobában, innen húzott el az apuka, hogy csak porzott utána az út, és most nekünk is szednünk kell a sátorfánkat.
2012. dec. 20. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!