Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budapesten, albérletben,...

Budapesten, albérletben, egyedülálló egy gyerekesként ki lehet jönni 150 ezerből?

Figyelt kérdés
Mennyire kellene nélkülözni? Lehet ennyi pénzből teljes életet élni? Egy kocsi fenntartásának is bele kell férnie...

2012. dec. 19. 19:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azt, hoyg vadidegenekkel vagytok összezárva, meg az egy szobát is.
2012. dec. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
hát tényleg nagy kényszernek kéne lenni,hogy vadidegebekkel összeköltözzek,ráadásul egy ilyen pici szobába ketten a gyerekkel,de nyilván ha nincs más.a kocsi muszáj?mert ha az nem lenne,akkor tudnál jobb albérletet is találni
2012. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 kiad-lak válasza:
Nekem pl. szokott lenni Pestszentlőrincen olyan újszerű albérlet, garzon, 28-30 nm, ahol 70-ből meg van a teljes rezsid TV és internettel együtt. Itt pl. 80 maradna a többi kiadásra. Kifejezetten olyanok keresik akik frissen bútoroztak szét.
2012. dec. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért anyós is faxa, hogy kiteszi az unokáját... Nekem is az nem tetszik ebben a megoldásban, hogy idegenekkel együtt. Gáz..., Na, de tudom, hogy a szükség nagy Úr. Azóta mi lett veletek?
2013. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
35%
én kihoznám belőle! Szerintem nem a lakás a húzós hanem a kocsi 30.000. Kisgyerekes BKVbérlet 3850Ft. Tudom macerásabb, de csináltam, járható út.Ha a gyerek napközben bölcsiben/oviban eszik, gyakorlatilag csak a te kajádat fizeted és kettőtöknek a vacsorát, meg a hétvégi étkezés.
2013. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, az említett vadidegenek pedig csak addig azok, míg össze nem ismerkedtek. Külön jó hogy anyukák laknak. Ne írd le ezt a lehetőséget, a linkelt lakás egyáltalán nem a nyomor kategória!
2013. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!