Ti visszavinnétek?

Figyelt kérdés

Tegnap vettünk egy bébiőrt! Elég olcsó, egyszerű, de max. heti kétszer használnánk, vagy még annyit sem, tehát nem akartunk rá sokat áldozni.

Este kipróbáltuk, semmi baja nem volt. Ma reggel viszont elkezdett sisteregni a szülői egység. Azt hittem a számítógép miatt, ezért arrébb vittem kb. 3 méterrel. De akkor is! Majdnem felébresztette a gyereket is!

Ez így használhatatlan! Vigyem vissza,hogy ráfizetnék és adjanak egy drágábbat. Vagy ezzel visszaveszik egyáltalán? Tesztelgessem még pár napig?


2012. dec. 20. 05:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Vidd vissza! Rajta van a szamlan, hogy mi az uzlet elvarasa? Nemelyik olyan rafinalt hogy ha kibontottad nem veszik vissza stb...szoval csak ugyesen!
2012. dec. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

En visszavittem a mienket egy het utan kb., igaz, draga bebior volt. Brendonban szo nelkul visszavettek, igaz, eloszor csak egy ugyanolyanra akartak becserelni, de en mar nem biztam ebben a tipusban. Vegul adtak ajandekutalvanyt arra az osszegre.

Kotelesek visszavenni, ha rossz a keszulek. Vidd vissza szerintem mindenkeppen szerintem.

Nem lehet, hogy a gyerek mozgott es erzekenyre volt allitva a bebior es azt jelezte? Bar nekem egy regebbi Aventos keszulekem csinalta ezt mozgas nelkul is, de akkor mar le lett rendesen amortizalva, gyerek jo sokszor lejtette meg ilyenek.

2012. dec. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Nem mozgott a gyerek, mert pont a szobája előtt voltam,amikor hallottam, hogy őrülten sistereg a bébiőr a nappaliban!

Akkor visszaveszem!

2012. dec. 20. 06:12
 4/9 anonim ***** válasza:

Vidd vissza.


De azt nem értem ha egy sistergö bébiör felébreszti a gyereket akkor minek az? Mert a gyerek lényegesen hangosabban tud sírni mint a bébiör.

2012. dec. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha egy gyerek sír, akkor valószínűleg már nem alszik.
2012. dec. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aki írja, hogy a sírás is jelzi, ha felébred a baba, biztos lakásban él. Mi pl. egy nagy házban élünk és itt nem hallani a gyerek sírását, ha éppen más szinten vagyok. Sőt, a visszavitt bébiőr árára ráfizettem és vettem egy videós Aventos bébiőrt. Már majdnem 2 éves a gyerek, de még mindig nagy hasznát veszem. Mosmár ugye nagyobb és már nem sír ébredéskor, ilyenkor jó tudni, mikor mehetek be hozzá. Én személy szerint hasznát vettem, nagyon jó találmány.
2012. dec. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk akkor sistereg, ha bezavar egy màsik bèbiőr a közelben. A miènk is egyszerű, de 2 csatorna van rajta, ha as egyik megàllàs nèlkül sistereg, àtkapcsolom màsik csatornàra, akkor màr nincs gond vele
2012. dec. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-s a vevö készülék sistereghet és ha az felébreszti a gyereket akkor annyira közel van hogy a sírást is lehet hallani.
2012. dec. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Házban élünk, de annyira sistergett reggel, hogy még a férjem is meghallotta a ház túlsó végében!

Arra kellene,hogy ha ki kell mennem az udvarra mondjuk havat lapátolni, vagy nyáron a kertbe, akkor meghalljam.

De most a férjem is kipróbálta (azt hitte én vagyok a béna), és kb. percenként nekiállt sisteregni a szülői egység, pedig a gyerek meg sem mozdult alvás közben!

2012. dec. 20. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!