Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni hajhullásra mi...

Szülés utáni hajhullásra mi vált be nálatok?

Figyelt kérdés
Már 5 hónapos a kisfiam, de még mindig nagyon hullik a hajam. Már régen kihullott szerintem az, ami terhesen nem. Mikor fog elmúlni? Mi vált be nektek?
2012. dec. 22. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
bocs, de nekem semmi... hajvágás lett belőle :(
2012. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia igaza van az elottem szolonak. Semmi nem hasznal ne koltsd a penzed szerekre vitaminokra stb... Hajvagas lett a vege nekem is mindharom terhessegem utan! Mindharom esetben a 4-ik honaptol szules utan a 8-9-ig honapig hullott intenziven! A halantekomnal mindket oldalon teljesen megkopaszodtam. Igaz ez visszano de sosem lett olyan mint a terhessegek elott... 2 gyerekem szopizott. Szopizas befejeztevel mikor a tejem elapadt ekkor is hullott 1-2 honapig de kevesbe durvan. A 3-ik nem szopizott akkor is hullott a szules utan. Szoval meg azt sem mondhatom hogy a szopi miatt hullik (ha szopizik a babad) Turelemmel vard ki hogy elmuljon, ne stresszelj mert az nem segit es biztasson a tudat hogy a haj vissza fog noni!
2012. dec. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi.Hajvágás,hajgumi sapka.hajháló.14 hónapja szültem már kezd elmúlni:))
2012. dec. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neo-ferro-folgama (ezt a vas, folsavat írták fel terhesség alatt) :)
2012. dec. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem túl biztató, amit írtok! :(

Érdekes, hogy az első terhességem után nem volt ilyen gondom, most meg már nagyon bosszant, hogy az egész ház tele van a hajszálaimmal. Vállig ér a hajam, nem nagyon szeretném levágatni. Egyébként az első kisfiamat is szoptattam és most is szoptatok.

A vasat megpróbálom, terhesen is szedtem, hátha segít.

Köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 23. 14:43
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!