Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abortuszhoz kell szülői...

Abortuszhoz kell szülői beleegyezés 18 év alatt? Vagy lehet ugy is hogy ne tudja meg a szülő?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 21:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem bántam meg, szó sincs erről, csak van akit ezért van akit azért bántanak. :)

Véletlenül sem jut eszembe, hogy megbántam volna valaha.

Imádnivaló kis rosszcsontomat nem adnám semmiért, azóta kistesó is van, tehát happy minden!!!!

2009. aug. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Kell szülői beleegyezés.

A gólyahír alapítványt tényleg jónak mondják.

Azért gondold meg. Végülis épp megölni készülsz egy élőlényt, neki is joga lenne az élethez.

Az apa mit szól?

Eleinte engem is cikiztek, szidtak, felelőtleneztek, 15 évesen szültem.

Ennek már lassan 3 éve, azóta akik ismernek, megemelik a kalapjukat és tátott szájjal mennek tovább.

2009. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez a kiszakadt a gumi....Pontosan 15éve szexelek gumival,egyszersem szakadt ki.Ilyen szerencsém lenne.Mikor mi közép iskolások voltunk,a barátnőm még nem volt 18 és a szülei nem tudták.Már nem emlékszem,hogy csináltuk.Elöbb ne mond el nekik ha nem akarod,csak ha akadályba ütköztél.Az is lehet elég lesz egy aláírás a szülőtől.Semmi közöm hozzá,de legközelebb vigyázz jobban.Nekem missed abortusom volt,kegyetlenül megviselt.Nem csak a magzat elvesztése,hanem az tortura körülöttem,maga a műtét...ááá.Na sok sikert.
2009. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Természetesen kell a szüleid beleegyezése. Bátran kérj tőlük segítséget! Ha nagy a balhé, nyugodtan kérdezd meg őket, hogy ők mit tettek azért hogy ez ne történjen meg! Anyukád beszélgetett veled a fogamzásgátlásról, a szexről, szerelemről? Elkísért az első nőgyógyászati vizsgálatodra mikor azt terveztétek a pároddal hogy szeretkeztek? Megbeszéltétek a szüleiddel, hogy mit kell tenni ha az óvszerrel baleset történik? Figyelt rád egyáltalán valaki aki észrevette hogy te már szexelsz? Beszéltetek egyáltalán ilyesmiről valaha? Gondolom mindezt nem tették meg érted! Még te magad is egy kislány vagy, akiről a szülőknek kéne gondoskodni!


Ti pedig akik "gyilkosnak" és felelőtlennek tituláltok egy gyereket, hát száljatok magatokba! Anyák vagytok ti is, gondoskodjatok róla, hogy a ti tizenéves lányaitokkal ez sosem essen meg!

2009. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!