Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Graco century babakocsinak...

A Graco century babakocsinak van babatálcája vagy karfája? Mire kell rögzíteni a bébihordót, ha travel systemként akarom használni?

Figyelt kérdés
Kinéztem egyet a teszveszen, de nem látom a képeken, hogy lenne tálcája vagy valami hasonló. Viszont így meg nem tudom, hogy ennek a típusnak nincs is, vagy az általam kinézett járgányé hiányzik.
2009. aug. 25. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az eladót. Így már én is jártam. Hírdették, hogy ilyen jó, meg olyan jó. Aztán mikor rákérdeztem kiderült, hogy több tartozéka is hiányzik. Többek között a karfája is.
2009. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, de attól tartok, túl rövid az idő az aukció végéig, hogy válaszoljon, és mivel más is licitál, szeretnék képben lenni.... Szóval nem tudja valaki mégis a választ? :-)
2009. aug. 25. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia nekünk is van ilyen este 8-tól lesz a vaterán fenn century travel sistem 15000-ft hordozóval.Nekünk a két oldalán van két műanyag kar szerűség azt felhajtod és bele kell kattintani.Nem esik ki belőle. mi nagyon szerettük csak már kinőtte a picurunk.Nekünk sincs tálcája.
2009. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jajj köszönöm, nagyon kedves vagy, holnap jár le az aukció, már licitáltam, ha nem én vagyok a nyertes, írok majd ide, figyeld kérlek, mert lehet hogy érdekelne a tied. Csak mivel nem engedted, hogy a privát emilcímedre írjanak, így nem tudom veled felvenni másképp a kapcsolatot, kérlek figyeld hogy írok-e, mert esetleg megállapodhatnánk vaterán kívül..... Még annyit, hogy milyen színű a tiéd? Ugyanis kisfiúnak kellene.
2009. aug. 26. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia én írtam a választ hogy van nekünk is ilyen babakocsink,de még mielőtt feltettük volna a vaterára el sikerült adni így sajnos már nem aktuális.Egyébként olyan színű volt a mienk is mint ami újonnan van fenn a vaterán.Mi is ott vettük.Nekem is fiam van de szerintem lánynak is elmenne ha lányom lett volna neki is ilyet vettem volna.Még egyszer bocsi és azért is mert priviben nem érsz el. Nem tudtam hogy nem engedélyeztem.

További szép estét és sok sikert hozzá!!!!

2009. aug. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!