Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek a gyest is emelik?...

Szerintetek a gyest is emelik? Vagy ne is álmodjak róla pedig jó lenne hosszú évek óta ugyan ennyi http. Nem kérek bunkó választ és azt se, hogy ez csak egy támogatás

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 18:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2012. dec. 29. 18:07
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogják.

Megkérdezhetem, hogy szerinted mekkora összeg lenne elfogadható? Csak kíváncsi vagyok.

2012. dec. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit lehet a minimálbér emelkedés miatt, meg ugye hamarosan választás kell a szavazok.

De 300-400Ft-os emelésnél több nem lesz az biztos.

Engem is érdekel a második kérdése, minden bántás nélkül?

2012. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
tuti nem emelnek azt hiszem 2014-ig befagyasztották a gyest,csp-t.Tehát affig tuti nem emelnek.
2012. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*addig :D
2012. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
na szerintem 40 ezer ft tökéletes lenne álom :) csak legalább egy kicsit emelhetnék mondjuk 30 ezerre meg családit is egy 1-2 ezer ft-al tudom ez nem tűnik soknak aki jól él,de jól esne nem csak mindig másokat támogatni ha azt szeretné állambácsi,hogy legyen gyerek tegyen is érte,mert úgy az árak emelkednek a gyes és családi se hova.Félre értés ne essék nem ebből akarok meg élni....NEm is tudnák :) :)
2012. dec. 29. 18:33
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Az a baj, hogy a minimálbér is 2-3 ezerrel fog csak emelkedni, így az abból számolt gyes szinte semmivel.

De én is arra emlékszek, hogy 2014.-ig be vannak fagyasztva.

2012. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

egyik válaszoló kérdésére reagálnék :)

szerintem reális lenne ha 50.000.- lenne a gyes, a gyed meg nem lehetne kevesebb 70.000.-nél :)

én már dolgozom, de vicces, hogy mikor szültem a fiamat is ennyi volt a gyes!gyedre volta jogosult és pont arról beszélgettünk a férjemmel, hogy 3 évest maradok majd otthon mert a gyessel pont kijövünk majd.

de minden annyira felment, hogy nem... hihetetlen, a rezsi, a kaja minden dupla annyiba kerül most mint anno mikor szültem, de a gyes stagnál! értem én, hogy nem ebből kell eltartani a gyereket, de ha már segítenek, adjanak annyit amiből kijön a picinek a pelus, gyógyszer, kaja :)

2012. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2014-ig be van fagyasztva, azaz nem lesz jövőre emelés, ezt mondták a politikusok. Amíg ilyen kevesen fizetnek adót és ilyen sok ember él ilyen-olyan segélyekből, addig szerintem nem is reális elvárás, hogy jelentősen emelkedjen. Nincs miből, tele van az állam adóssággal már így is (abba mondjuk ne menjünk bele, hogy emellett más dolgokra mégis megy a pazarlás...)
2012. dec. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
8-as végre valaki egyet ért velem itt is :) 9-es talál munkát kéne teremteni!!!!!!!!!nem az én hibám,hogy nincs munka anyum 3 éve munka nélküli és mindig csak a kifogás öreg,alacsony stb.....a férjem szerencsére kapott munkát,de csak mert bevitte rokon.....
2012. dec. 30. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!