Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy jussak munkához, vagy...

Hogy jussak munkához, vagy hogy oldhatnánk meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Kismama vagyok a 2. bébinkkel, sajnos nincs munkahelyem, és bővíteni kéne a házunkat, mert csak egy szobánk van. Amit bővítésre gyűjtünk még nem tudjuk felhasználni a munkaviszony hiánya miatt, nem tudom mit kellene tennünk.
2013. jan. 2. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Hitelt szeretnétek felvenni, Jól értelemezem?
2013. jan. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

nem igazán értem mit szeretnél :(

konkrét állásajánlatot vársz tőlünk?

talán próbáld meg a nagy bevásárló központokat, auchan, tesco, stb. lehet pénztárosnak felvesznek kismamákat is, kisvállalkozók nem hiszem, hogy alkalmaznának.

bár semmit nem írtál, hogy mennyi idős terhes vagy, merre laktok, mi a végzettséged így aztán igazán lehetetlen tanácsod adni

2013. jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen hitelt szeretnénk felvenni, de munkahely nélkül nem kapjuk meg.

A törlesztést éppen ki tudnánk fizetni.

Egyébként bármilyen munka jó lenne, de az a tapasztalatom, hogy mindenhová a friss pályakezdőket vagy diákokat vesznek fel. Ráadásul ha jól tudom, mostmár a kismamákat is elküldhetik bármikor.. 2 hónapos terhes vagyok.

2013. jan. 2. 13:28
 4/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

ja, így már értem. ha van pénzetek akkor az is lehet, hogy ismerőshöz bejelenteted magad minimálbérre és fizetitek a járulékokat. vagy te magad csinálsz egy egyéni vállalkozást...

vagy tényleg bevásárlóközpontba próbálkozol, de biztos nagyon nehéz lesz, de hátha sikerül.

vagy otthon munka, bár nagyon nehéz ilyet találni, nekem sikerült és egész jól is fizetnek, igaz bejelentve nem vagyok :( de biztos van olyan is akik korrektek ebben (is)

2013. jan. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ez így nehéz. Férjednek van bejelentett munkája?
2013. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen. ő jól keres. otthoni munka az nagyon nagy álmom :) én is e felé hajlok mostanában
2013. jan. 2. 14:09
 7/8 anonim ***** válasza:

De ha a férjednek van bejelentett jól fizető munkája, szerintem csak van olyan bank, ami ad hitelt. Érdeklődjetek, még mindig több az esély, minthogy te most kismamaként munkát találj.


Vagy amit írtak, ha van valaki aki bejelentene magához, ti meg fizetitek a járulékokat. Ez szerintem most azért necces, mert kismamaként nem küldhetnek el, és nem biztos, hogy be meri vállalni ezt munkáltató. Hiszen mi van - és biztos nem fordulna elő, de ugye vannak szélhámosok, ezért nem bíznak az emberek egymásban - ha egyszer csak nem fizeted magad után a TB-t, ki meg nem rakhat a védettség miatt.

2013. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket! :)

Erre nem is gondoltam, hogy egy fizetésre adnának hitelt..

végülis az ő háza. :)

2013. jan. 2. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!