Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha vki a...

Mit gondoltok arról ha vki a volt párja nevét adja a gyerekének?

Figyelt kérdés

a múlt héten találkoztam egy barátnőmmel aki 7 hónapos terhes és kérdeztem tőle h mi lesz a baba neve, és a volt párjának a nevét akarja adni neki, akivel 3 évig voltak együtt és az esküvő előtt 2 hónappal hagyta őt ott, ez 2 éve történt, és kb. másfél éve megismerkedett egy másik férfival akitől most terhes.

mikor meghallottam a volt párja és a leendő gyereke nevét nem akartam hinni a fülemnek, de állítása szerint semmi köze a volt párjának ehhez egyszerűen csak ez a név tetszik neki.

csak nekem furcsa és megdöbbentő ez az egész?


2013. jan. 2. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem gondolok semmit. Szerintem te is csak bele akarod magyarázni, hogy még fülig szerelmes az előzőbe, ezért adja neki a nevét.


Ugyan már, most ez a legnagyobb gondod, hogy milyen nevet ad a gyerekének? És ezen kell csámcsogni?

2013. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb embernek egy név nemcsak egy ex neve lehet, hanem egyszerüen egy férfinév, függetlenül attól, hogy valamelyik exet is úgy hivták.


Mellesleg ez kizárólag a barátnöd és a párjára tartozik neked semmi közöd hozzá, belemagyarázni meg ne akarj semmit.

2013. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én simán adnám a volt barátom nevét a fiamnak. Nagy szerelem volt, elmúlt. Ha meghallom azt a nevet nem igazán emlékeztet arra a srácra. Ha lesz fiam csak azért nem az lesz a neve, mert van 2-3 név, ami jobban tetszik.
2013. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik az exem neve és a férjem vezetéknevéhez szuperül passzolna, de nem nevezném el így a gyerekem, mert óhatatlanul eszembe juttatná mindig. De ha ez a lány túl van rajta és nem lenne neki rossz ez, akkor nincs ezzel gond szerintem.
2013. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyénenként változó. Én személy szerint kiakadnék, ha a párom a gyermekünknek az exe nevét akarná adni. Mivel én is tekintettel vagyok a páromra, így én sem tenném fordított helyzetben.
2013. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én soha nem adnám az exem nevét még ha tetszene a név akkor sem.....és fordítva sem tetszene ez ......

nekem fura de ha nekik jó :) akkor nekem igazán min1 :))

2013. jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!