Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is érez hasonlót? Miért...

Más is érez hasonlót? Miért van az, hogy az utcán csupa jóalakú, csinos anyukát látok? Csak én híztam el? Nagyon szomorú vagyok.

Figyelt kérdés
már ott tartok, hogy gyomoridegem van, mikor le kell menni sétálni, mert nagyon rossz érzés, hogy minden anyuka tök jól néz ki, csak én nem...
2009. aug. 27. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez butaság... :) Mindenki másképp néz ki, én látok ilyet is, olyat is. Valószínűleg csak azért érzed így, mert erre koncentrálsz! Pl. én mikor terhes lettem mindenhol kismamákat láttam, mióta babakocsizok mindenhol babakocsis anyukákat. Persze eddig is voltak, csak nem figyeltem. :) Te se aggódj, rengeteg súlyproblémával küszködő anyuka van, nem vagy egyedül! Ne bántsd magad, majd lemegy! Mikor szültél?
2009. aug. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 éves a lányom, 1 hónapja hagytam abba a szoptatást. azóta fogyózok. 1-2 kg ment csak le..., szinte észre sem lehet venni, pedig rengeteget szenvedtem ezért a pár kiló mínuszért is... többek között emiatt is el vagyok keseredve
2009. aug. 27. 11:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fura, én nagyon nem híztam és most vékonyabb vagyok, mint szülés előtt. Négy hónapos a babám. Még soha nem jutott eszembe senkit megnézni, főleg rosszakat gondolni kismamákról, akiknek van túlsúlyuk. Egyrészt nem ez a lényeg, másrészt nekem szerencsém volt, lehet, hogy neked nem.

Ne bántsd magad emiatt. Majd lemegy. És gratulálok ahhoz az egy két kilóhoz!

2009. aug. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Butaság, bár megértelek, van akinek ez komplexust okoz. DE!! Felesleggel is lehet csinos az anyuka, igényesen felöltözve, rendezett hajjal...nem feltétlen attól csinos valaki hogy vékony. A vékony anyuka ha igénytelen, akkor nem mondanám csininek.

Remélem érted, egy csinibb felső, egy kis smink és senki nem a súlyoddal lesz elfoglalva. Annyi ilyen "ducibb" anyukát látok, és nagyon csinosak!

2009. aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Jajj, te anyuka...! :) Szerinted hány anyuka cserélne veled, hogy inkább legyen 20 kg rajta, de tudja a babáját 1 évig szoptatni! :D Ezzel vígasztald magad!!! Ha már le is ment 1-2 kg 1 hónap alatt, az már haladás! Nem is szabad hirtelen sokat fogyni. Gondolj csak bele, ha most 1 hónap alatt leszaladna 10 kg, mindjárt lenne "csini" lógós bőröd! Ez így tökéletes, lassan, de biztosan. Most, hogy már nem szoptatsz jöhet a fogyókúra, a torna, de igaza van az előttem szólónak, túlsúllyal is lehet valaki csini, meg véznán egy borzalom! Menj el fodrászhoz, kozmetikushoz akár, kapcsolódj ki, alakulj át, és ha már mosolyogsz magadra a tükörben, akkor nem lesz gond! Szurkolok neked nagyon, hogy feltöltődj egy kis önbizalommal!!!

2009. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

ismerös helyzet utálok szinte már kimenni az utcára is,mert annyira azt érzem hogy kinéznek,szembe jönnek velem a vékony csini anyukák én meg....

Legalább a fiamat minden idegen megcsodálja de az anyja... :(

2009. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, aranyosak vagytok. annyit tennék még hozzá, hogy én nem érzem azt, hogy kinéznek a sovány anyukák, soha nem tapasztaltam ezt, megjegyzésst sem tett eddig senki az alakomra. nem ez a problémám..., hanem az, hogy én érzem saját magam hülyén, ha jön velem szemben egy vékony nő, nagyon szégyellem magam, hogy én nem vagyok sovány anyuka. és ez nagyon elszomorít. rányomja a bélyegét a séta hangulatára...
2009. aug. 28. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!