Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha egyszerűen...

Mit tehetnék, ha egyszerűen nem találom az egyensúlyt a háztartás és gyerek között ( pedig csak egy van)?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy egész álló nap mosok, teregetek, mosogatok, pakolok, porszívózom. Mégis ragad a padló a konyhába, poros a bútor minden reggelre…naponta két nagyobb rámolás a konyhába, naponta porszívózás, portörlés, kétnaponta felmosás, napi 2-3 mosás…mellette lelkifurdalásom van, hogy nem foglalkozom eleget a másfél éves fiammal….de ha játszunk, akkor meg kosz és rumli van. Mit csinálhatnék? Megkattanok már az állandó pakolászástól és az egyensúlyt sem találom. Lehet, hogy nem tudok jól takarítani? Férjemet nem szívesen kérem, de segít ha kell, csak elég sokat melózik. Vigyázni meg nincs ki vigyázzon, mig én takarítok.
2009. aug. 27. 11:34
 1/7 A kérdező kommentje:

a ruhásszekrényből is állandón dőlnek ki a ruhák, pedig 3 naponta összehajtogatok benne mindent


velem nem stimmel valami?

2009. aug. 27. 11:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hát ez érdekes, nekem 5 hónapos a lányom és nem értem hogyan csinálsz meg ennyi mindent egy nap, mert én még a felét sem tudom. Most meg 2 percre letettem a fenekemet míg alszik, de egyébként nem szoktam. Mégsem érem utol magam :)
2009. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:o)

úgy, hogy segít mindenbe :)

porszívót ő kapcsolja be-ki, feltekeri a zsinórt ( mármint nyomja a behúzó gombot)

tereget, adja a csipeszt, hoz ő is a mosógépből ruhát :)

felmos-port töröl ő is:)

de már mindketten nagyon unjuk,mert inkább csavarognánk és játszanánk, csak engem zavar, ha nincs tisztaság és rend...márpedig, akárhogyan is csináljuk, nincs :(((

2009. aug. 27. 14:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szabad iylent írnom, hát ne zavarjon. Tudatosan kellen magad arra rávenni, hogy ne legyen állandó a pakolászás. nekem 16 hónapos a kisfiam, először én is állandóan pakoltam utána, aztán már csak napi 1x, este, mert akkor legalább úgy is mara
2009. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
..sorry...szóval marad reggelig...:) Csinálj takarítós napokat,de ne mindennap takaríts, főleg ha mind2-en arra vágytok, hogy inkább csaviznátok a jó levegőn. A takarítás megvár!!!!
2009. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legyen házimunka délelőtt, délután meg csak a tiétek. ax elpakoljátok játék után a dolgokat, de délután már ne fogj bele semmibe.
2009. aug. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele, ahogy te, pedig a baba még csak a pocimban van. A párom mindig azt mondja, hogy azért van így, mert kicsi a lakás. Ha nagyobb lenne, jobban rendet lehetne benne tartani. Előre félek, mi lesz, ha jön a baba, bár akkor legalább a párom a számítógépes ketyeréivel, meg a rengeteg céges dossziéjával kiköltözik a hálószobából
2009. aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!