Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyházi vagy állami óvodát...

Egyházi vagy állami óvodát választanátok?

Figyelt kérdés

Mindkettő egyforma távolságra van tőlünk és mindkettőről hallottam jót is, rosszat is. Általánosságokat. Mi nem vagyunk vallásosak.

Írjátok le, mit gondoltok. Köszönöm


2013. jan. 7. 14:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy leírtad a történetedet. Nagyon tanulságos. Én azt szűrtem le belőle, hogy nem a körítésen vagy vezetésen múlik, milyen az óvoda, hanem az ovónőkön, gondozókon, később tanárokon. Ha ők kedvesek, szeretik a gyerekem, már azzal jóra tanítják. Azt hiszem, a személyes találkozás fog dönteni.

Egy egyházi iskolában a legtermészetesebb, legalapvetőbb dolog lenne, hogy úgy érezze magát a gyerek (a tanuláson kívül persze), mint az általad említett ifjúsági találkozón. Szomorú, hogy a fiad nem azt kapja az iskolában. Biztos van ilyen is, olyan is, jó és rossz példa is, de akkor hogy is válasszon az ember? Nehéz. Köszönöm, hogy írtál.

2013. jan. 18. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!