Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor jelentettétek be a...

Mikor jelentettétek be a munkahelyeteken, hogy babát vártok? Hogy fogadták a hírt?

Figyelt kérdés
Utána sokan "csámcsogtak" ezen a híren, vagy annyira nem érdekelte őket? A bejelentés után még hány hétig dolgoztatok?
2013. jan. 7. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

12. héten, de már sejtették. Örültek a hírnek, és gratuláltak.


A 27. hétig dolgoztam.

2013. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

a terhességi tesztet is együtt néztük meg.

férjem volt a főnököm akkor még :D

mindenki nagyon örült a hírnek, 38. hétig dolgoztam, majd míg kicsi volt a baba csak a papírmunkákat, átutalásokat csináltam :)

2013. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
7 hetesen jelentettem be, nagyon örültek neki, meglepő mòdon a főnököm is. Ezutàn mèg 3 hètig dolgoztam, amìg betanìtottam magam helyett egy kollègàt.
2013. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

főnökömnek a 12.héten

a kollegáknak a 19. héten

pici hasam volt, de persze már sejtették, de nem voltak biztosak benne


a főnököm örült, ő is nő

2013. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
10-11 hetes voltam mikor a közvetlen főnökömnek elmondtam (de már gyanította ekkor), ő közölte a nagyfőnökkel, aki annyit reagált rá, hogy "várható volt". 29 hetes koromig dolgoztam.
2013. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

12 hetesen jelentettem be.

Nekem jól fogadták, családbarát munkahelyen dolgoztam. Sokan mondták hogy sejtették, egyvalaki volt csak nagyon meglepve (pont a hr vezető). Nem tudom mennyit csámcsogtak, de mindenki megállított hogy érdeklődjön hogy jól vagyunk-e, mindenki mosolygott, szóval tőlem akár csámcsoghattak is. Ajándékot is kaptam, nálunk ez volt a szokás hogy mindenki kap aki szülni megy.

A 32. hétig dolgoztam, utána még heti pár órában itthonról egészen a szülésig.

2013. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szülészeten dolgozom. A közvetlen kolléganő tudta, rögtön a pozitív tesztnél. És persze az orvosom is.

A kollégáim? Sejtették, így megnézték a számítógépen a "kórtörténetemet", és a 12. heti ultrahang volt akkor az utolsó bejegyzés. Onnantól kezdve, mindenki sorra gratulált.

20.hétig dolgoztam csak-sajnos.A vérnyomásom 230/180 lett, így közölték velem, hogy legközelebb csak szüléskor óhajtanak látni.:)

2013. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól emlékszem, 6-7 hetes terhes lehettem, bár néhány munkatársam már korábban is tudta. Utána még egy hetet dolgoztam, szívesen maradtam volna jóval tovább is, de mivel álló munka volt, és gyakran kellett nehezet emelni, nem lehetett, plusz amúgy is el kellett utaznunk pár hónapra, ezért pont kapóra jött.

Nem tudom, mennyit "csámcsogtak" a híren, inkább csak meglepődtek, mert elég fiatal voltam, és a munkatársaim is javarészt fiatalok voltak, 18-25 közöttiek, nálunk nem volt túl gyakori, hogy valaki elmegy babázni :) Bár dolgozott ott pár szülő is, de ők meg már úgy kerültek oda, hogy nagyobbacska gyerekeik voltak.

2013. jan. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8. hetesen. Akkor úgy tűnt, mindenki velem örül. Táppénzre kellett mennem veszélyeztetett terhesként, volt helyettesem, segítettem otthonról-kórházból mikor hol voltam.

Aztán nem vettek vissza.

2013. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom kedves utolsó. Sikerült azóta munkát találnod?
2013. jan. 8. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!