Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy ment a bölcsibe való...

Hogy ment a bölcsibe való beiratás, nálunk kérnek munkáltatói igzolást hogy dolgozok, na de ezt mikor állitották ki a munkahelyeteken? Mert ugye szabi ami összejött azt kiadják 2 hónap, és utánna vagy még elötte? A beszoktatás miatt!

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem még márciusban kellett beadni a bölcsibe a jelentkezési lapot. Akkor még gyeden voltam. Bementem a munkaügyeshez, rányomott egy pecsétet és kész. Amikor most kezdtük a beszoktatást, akkor kellett vinnem egy igazolásfélét, hogy aug. 31-ig gyeden voltam. Ennyi.
2010. szept. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bölcsit csak az érdekli, hogy ne legyél gyeden. Ha szabadságon vagy, az már "dolgozásnak" számít.
2010. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is kellett vinni, csak nekem nem munkáltatói igazolást, hanem hallgatói jogviszony igazolást (nappalis egyetemista vagyok). Nálunk úgy volt, hogy a beszoktatás után kellett vinni. Szóval két hét volt a beszoktatás, és az azt követő első napon kellett vinnem.

A beíratásnál csak azt kérdezték, hogy mennyire vagyok benne biztos, hogy felvesznek-e :) Én meg mondtam, hogy eléggé. Akik meg dolgozni mentek, azoktól megkérdezték, hogy hova, meg hogy meg van-e már beszélve, hogy visszamehetnek-e vagy ilyesmi.

Ja, meg vinnem kellett azt a papírt, amit arról adtak, hogy lemondtam a GYED-ről attól a naptól, hogy kezdődik a bölcsi (még járt volna elvileg egy hónapig, ezért kellett lemondanom róla).

2010. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!