Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kitől kell kérnem igazolást a...

Kitől kell kérnem igazolást a BKV kisgyermekes bérletigazolvány és bérletszelvény vásárlásához?

Figyelt kérdés

Erről beszélek: [link]


A munkáltatóm kifizető hely, de ők kereseti kimutatást küldtek, amikor kértem tőlük ehhez igazolást.

Akinek nem kifizető hely a munkahelye, az a MÁK vagy az OEP-től kért igazolást?!


Vagy mit mondtatok a munkahelyeteken, hogy az igen értelmesek felfogják mit akartok?!


2013. jan. 8. 12:05
 1/4 Jégtánc ***** válasza:

Szia,


én az oeptől kértem igazolást t-gyás és gyed alatt is.Betelefonálsz és kiküldenek egy papírt amin rajta van hogy mettől meddig van jogosultságod.

2013. jan. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És nem gond, hogy a munkahelyem a kifizetőhely?
2013. jan. 8. 13:11
 3/4 Jégtánc ***** válasza:
Azt nem tudom,mert az én munkahelyem nem kifizetőhely:(
2013. jan. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én munkahelyem is kifizetőhely és kaptam egy igazolást de odaadtam a bkv pénztárban így nincs már meg, nem tudom elmondani mi állt benne. De nekem alig akarták kiállítani a bérletet mert nem a MÁK állította ki, nem értették meg hogy nem a MÁK fizet nekem hanem a munkáltató. Valami sorszámot vagy iktatószámot is hiányoltak róla, azt mindenképp irass rá! Nálunk a sima levélre írt iktatószám lett az, ott a helyszínen ráírtam (bediktálta a munkaügyes) és így lett kb egy óra alatt kész a bérletigazolványom...
2013. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!