Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A BKV számon tartja, hogy...

A BKV számon tartja, hogy melyik bérletigazolványszám milyen személyhez tartozik?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy alapból csak egy fényképet kell leadni és név nem kerül sehova. Viszont ha megbüntetik a személyt hogy pl nem volt nála a bérletigazolványa vagy bérlete és később bemegy megmutatni, akkor ez bekerül az adatbázisukba, nem? és onnantól kezdve a BKV tudja h az a bérletigazolványszám ahhoz az emberhez tartozik és máshoz nem tartozhat... vagy nincs igazam? Van ilyen adatbázis?

2012. nov. 15. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
A jó magyar ember mindent megtesz a csalás érdekében! Mielőtt csal, érdeklődik a körülmények felől. Bravó, csak így tovább!
2012. nov. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Miért a bkv mit csinál kedves első válaszoló???? Nekik nem gratulálsz? 100 milliós végkielégítések, hamis szerződések, meg miegymás, közben a metrok sorra gyulladnak ki és a buszok állapota is siralmas. Kérdező csak így tovább! Annyival károsísd meg ezt a mocsok céget amennyivel csak tudod!
2012. nov. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor, ha a szomszédod lop, akkor az a megoldás, hogy te is lopsz?

Amiről Te beszélsz, az az ország rossz anyagi sorsa.

Szerintem jegy nélkül utazni ugyan olyan lopás, mint a szupermarketben csokit lopni.

Ha egy nem magyar ember lop csokit, akkor itt felborul az oldal, ha Te jegy nélkül utazol, az felejtős? Hogy is van ez?

2012. nov. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem van ilyen adatbázist mostanában mindig mindent minden körülmények között ellenőriznek.


akik pedig vitatkoztak az előbb: fontos téma ez, nekem is van véleményem róla, de ez a kérdés nem erről szólt. vannak erre specializálódott fórumok, vagy ti is bármikor feltehettek itt egy ilyen kérdést, hogy mi a véleményünk a bkv -ról, tényleg **** -e a szolgáltatás amiért nem érdemes fizetni, vagy éppen akármilyen **** is, ha igénybe akarod venni, fizess érte, vagy ha a bkk monopolhelyzetben van, kutyakötelességük rendes szolgáltatást nyújtani, ha már nincs konkurencia, stb. álláspontok. :D

2012. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem. F.
2012. nov. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!