Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Programozott császárt lehet...

Programozott császárt lehet kérni? Vagy csak indokolt esetbe van császár?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem.
2013. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan orvos aki megcsinálja. (celebeknél pl. kiugróan sok a császár,nem hiszem, hogy azért mert szakmai ártalom miatt veszélyeztetve lennének a sima szüléssel. inkább az az oka, hogy eleve megbeszélik a dokival)
2013. jan. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van elég pénzed és megtalálod azt az orvost akkor talál olyan indokot, hogy kelljen.
2013. jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Fogadott dokinál igen!
2013. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Fogadott dokinál sem lehet.
2013. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Golan Trevize ***** válasza:

A legtöbb kórházban (ugye amik jól működnek) minimum az osztályvezető főorvos engedélye kell a programozott császárhoz, esetenként még egy másik orvos szakvéleménye is.


Ha bármi történne veled a műtőasztalon, és kiderül, hogy semmi sem indokolta császármetszés szükségességét, nagyon nagyot bukhatnak az orvosok és a kórház is.


Persze, biztos lehet találni olyat, akit le lehet fizetni, de ilyen dokira meg alapból nem bíznám az életemet.

2013. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Magánklinikán magándokival valószínűleg lehet!
2013. jan. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 cicahopp ***** válasza:
én úgy tapasztaltam a privát dokik (akinek fizetsz) megcsinálja ha valami minimális oka is van rá , pl látja , h nem tágulsz illetve semmi jel még a 39. héten vagy szabadságra kell mennie : nekem ez volt pont ,ez a kettő amiért megcsászározott (jelzem iszonyatosan szerettem volna természetesen szülni ,csak esélytelennek nyilvánítottak rá )DE pl én karácsony előtt szültem most 4 nappal és teljesen tele volt a gyerekágy mindenkit császároztak , repesztettek össze vissza akinek volt saját orvosa , hogy karácsonyra otthon legyenek
2013. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 cicahopp ***** válasza:
ja és ez sima vidéki kórház volt
2013. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na én még nem nagyon láttam olyan fogadott dokit, aki ne csinálta volna meg! Nyilván mivel fizetsz neki!
2013. jan. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!