Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki van az ovis gyerekedel ha...

Ki van az ovis gyerekedel ha éppen beteg te meg dolgozol?

Figyelt kérdés
ti ezt hogyan oldjátok meg?mert nekem a segítség 0
2013. jan. 9. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Alapesetben én jövök el, ha nem tudok, annyi a munka hogy utána képtelenség lenne pótolni, akkor a férjem. Ha ő sem tud, akkor valamelyik nagyi eljön. 70 km-re laknak, szóval ők sem tudnak csak úgy átugrani, és vesznek ki szabit.

Eddig még mindig el tudott valaki jönni szerencsére. Egyébként passz.

2013. jan. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igazából én éjszaka dolgozom, így relatív könnyű a dolgom, mert délelőtt én vagyok vele, Apa hazaér 2-re én meg indulok, úgyhogy váltjuk egymást pont.

Tegyük fel, hogy nem éjszakázom, akkor Apa van itthon vele, neki családbarátabb a munkahelye, ha valamiért nem tud eljönni, akkor anyósom (15 km-re lakik) bevethető. Ha ő sem, akkor megpróbálom egyik nővéremmel megoldani, de nekik nem nagyon dobálják a szabikat.

2013. jan. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel akkor kezdtem új munkahelyen, mikor a fiam az ovit, kerestünk egy nyugdíjas nénit, aki az oviból délutánonként hazahozta, illetve ha beteg volt, itthon volt vele. Kb. 4 hónapig járt hozzánk, de a végén már nagyon morci voltam, mert a fiam nem volt hajlandó vele ebédelni, illetve általában nem tudta délben elaltatni (nem tartotta be a rituálét, inkább kiverte a gyerek szeméből az álmot). Szerencsére addigra jött a nyár (mi januárban kezdtünk), illetve én is bedolgoztam magam, így már meg tudtuk oldani magunk is a hazahozatalt és az egyre ritkuló betegségeket.
2013. jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a nagymama.
2013. febr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!