Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vélemény erről a névről?

Vélemény erről a névről?

Figyelt kérdés
Mindig is nagyon tetszett a Harry név is mivel Magyarországon élek nem szeretnék a kisfiamból bohócot csinálni. A párommal úgy döntöttünk hogy keresünk valami más nevet,ami egy kicsit hasonlít a Harry- hez. Ez a név a Henrik. Szerintetek? Jöhetnek még nevek!

2013. jan. 9. 12:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Henrik rendben van :-)
2013. jan. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

Harald, Hari, Harka, Harkány, Harlám, Harri, Herbert, Herkules, Herman is becezheto es Magyarorszagon anyakonyvezheto.

Mondjuk nekem a Henrik mellett a Herbet jon be ezekbol....

2013. jan. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%
ha én tanácsot adhatnék neked akkkor h betűs névből a Hümér, Honorátusz, Hippolit, Hamilkár neveket ajánlanám szerintem nagyon szép egyedi nevek :)
2013. jan. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amiket itt olvastam, azok nevek nem tetszenek, de a Henrik nagyon is!
2013. jan. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Hippolitról nekem a lakáj jutna eszembe. Már bocsi.. és a többiről is jó pár dolog.


A Henrik nagyon szép név, nem igazán elterjedt szerintem. Legalábbis kevesebb futkározik a játszótéren belőle, mint pl. az Attila, Ádám, Bence, Bálint, Norton.

2013. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
nekem meg a Nortonról az antivirus nekem meg ezek nem tetszenek nem tudom miért kell leszólni
2013. jan. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A Hippolitról nekem is a film jutott eszembe :)

Jöhetnek még válaszok,az eddigieket köszönöm!

2013. jan. 9. 12:50
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt bírom, amikor ilyen nevekkel kapcsolatos kérdések vannak, mindenki fikázza a másikat, meg amit írt nevet. De hát Hölgyeim! Teljesen normális, hogy mindenkinek vmi azonnal beugrik, ha meghall egy nevet. Nekem is egyből beugrik: Hippolit, a lakáj; Norton, antivírus...Henrik, a VIII. stb. :)))
2013. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Henrik egy szuper név, nem is túl gyakori, mégis nagyjából mindenki ismeri, tehát nem is egy csudabogár név, na meg az sem utolsó szempont, hogy felnőttként is teljesen viselhető, szóval szerintem nagyon jó nevet találtatok.
2013. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen- jó név a Henrik!!

Nekem esetleg még a Hektor vagy a Herold-Harold is tetszik.

Egy Harold kollegám volt- irtó jó fej hapsi volt!!! :)))

2013. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!