Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van aki kisgyerekét beoltatja...

Van aki kisgyerekét beoltatja influenza ellen? Vagy beoltatta már idén?

Figyelt kérdés

Hány éves a gyermeked ? volt oltás után valami panasza ?



köszi!


2013. jan. 14. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Én beoltattam mind a 2 gyerekemet.

4 éves kisfiam már november elején megkapta ,semmi mellékhatása sem volt.

1,5 éves kislányomnak még 2 adag kellett, múlt héten kapta meg a 2.-at, nála sem merült fel semmi probléma.

2013. jan. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A héten fogják beoltani 20 hónapos, úgyhogy őt még kétszer kell oltani.
2013. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
MInden évben beoltattam eddig a lányomat kivéve persze mikor még csak pár hós volt. Most 4 éves, tavaly miután megkapta olyan beteg volt hogy csak na. Onnan tudom hogy attól mert a barátnőmmel egyszerre oltattuk az egy idős lányainkat és ugyan azon a napon lettek betegek. Ma hívtam a dokinőt és azt mondta hogy mindenképpen oltassam be mrt nem attól voltak betegek, na mind1 még agyalok rajta, nem tudom...
2013. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3,5 éves kislány. Nekünk ingyen jár (mindkettőnknek) így megkaptuk. Semmi panasza nem volt a kicsinek, én vagy egy hétig döglődtem. Még mondtam is az orvosomnak mi a fene volt benne, a gyerekem kiröhög miatta. Remélem lesz hatása....
2013. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok

Az én kislányomnak is ingyen jár.

2013. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3,5 éves a fiam,holnap fogja megkapni.nekünk 2 ezerbe került az oltóanyag+ 1000 lesz a beadás
2013. jan. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!