Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy év megszakításos védekezés...

Egy év megszakításos védekezés mellett hogy hogy nem estem teherbe?

Figyelt kérdés
Úgy vagyunk vele, hogyha jön a baba jöjjön, ha nem nem, ezért megszakításossal csináljuk, már egy éve. De mért nem esek teherbe? Baj van velem vagy vele vagy csak így jön ki?
2013. jan. 15. 18:30
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
18%

mi ötévig csináltuk megszakítással,soha nem estem teherbe!

és tuti hogy egészséges vagyok,és a volt párom is az!

2013. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
4%
mi 7 éve csináljuk így és nem estem teherbe. Párom szerint a pasin mùlik nagyrészt, hogy tényleg rendesen visszatartsa! :-)
2013. jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
26%
Mi is 4 évig csináltuk így nem lettem terhes,utána egyetlen megszakításnélküli alkalommal összejött a baba. :)
2013. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
97%
Azért a "selejtes" jelzőt köszönöm mindazok nevében akik "ténylegesen" gyereket szeretnének de valamiért nem jön össze......
2013. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Elso fiunk elott masfel evig "vedekeztunk " igy. Aztan egyszer "elfelejtettunk vedekezni" es terhes is lettem(de akkor mar nalunk is tervbe volt a baba) Megszuletett a fiunk es utana 2 es fel evig szinten megszakitassal "vedekeztunk" majd eldontottuk,hogy johet a kisteso.Az elso probalkozos honapba teherbeestem. 3 es fel honapos most a kissebbik fiunk.
2013. jan. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
25%

Most csak vicceltek, ugye? Mi az, hogy rendesen visszatartja? Az előváladékot nem lehet visszatartani és bizony attól is teherbe lehet esni.


Amúgy mi is teljesen egészségesek vagyunk, mégis mindkét gyerkőcre fél évet várnunk kellett. Mi egyáltalán nem védekeztünk és nem estem teherbe. Ez a dolog nem olyan, hogy na most akkor elmegy bennem és máris terhes vagyok... Persze vannak ilyen nők is.


Vagy védekezzetek rendesen, vagy sehogy! Beszéld meg a pároddal, hogy akar-e most babát vagy sem. Abból semmi jó nem sül ki, ha csak te akarod, ő meg igazából még nincs is felkészülve rá!

2013. jan. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Az rész a mi dolgunk, hogy hogy védekezünk. A kérdés adott... :) Az egészet azért tettem fel, mert nagyon sok kérdést látok itt, bár ez főleg a tizenévesek körében igaz, hogy "Gumi nélkül csináltuk, de nem élvezett belém terhes vagyok e" stb és erre mindig azt válaszolják hogy nagy az esélye. Jó, értem én, egy 15-6 éves gyerek nem fogja tudni úgy visszatartani mint egy tapasztaltabb 30as pasi, de azért elvi síkon érdekelt a dolog, erre egy csomóan belém kötnek... :)
2013. jan. 16. 12:37
 28/35 anonim ***** válasza:
41%

Nem nem jól érted,ez baromság.

Az esély 50-50%.Vagy igen vagy nem. Ezt védekezésnek nevezni ostobaság.

Azt sem jelenti hogy nincs gond nálatok,miért is jelentené? Az akkor fog kiderülni ha 2 éven keresztül védekezés nélkül sem jön össze.

Így e mellet simán lehet bármelyikőtök terméketlen, ez most semmit nem jelent.

2013. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
15%
Nem vicceltem. Visszatartja. Elovaladektol oly csekely az eselye. Szinte nulla! KOSZI A LEPONTOZAST!
2013. jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
én nem pontoztam le senkit, csak egy valakit, de az nem te vagy..
2013. jan. 16. 18:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!