Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy év megszakításos védekezés...

Egy év megszakításos védekezés mellett hogy hogy nem estem teherbe?

Figyelt kérdés
Úgy vagyunk vele, hogyha jön a baba jöjjön, ha nem nem, ezért megszakításossal csináljuk, már egy éve. De mért nem esek teherbe? Baj van velem vagy vele vagy csak így jön ki?
2013. jan. 15. 18:30
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
ne, tényleg?:)
2013. jan. 15. 18:47
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Megszakítás mellett egy év alatt kb. 40% esély van a terhességre. Nyilván te a másik 60%-ba tartozol...


Egyébként meg én sem értem a dolgot. Ha ennyire "akarod, akarod, akarod", akkor minek szakítjátok meg? Lényegesen egyszerűbb lenne teherbe esni, ha benned menne el.

vagy csak te akarod a gyereket, a párod nem?

Nehogy aztán "becsússzon", és mégis bemondja a pasi az unalmast...mert bizony ha ő is akarna gyereket, akkor nem húzkodná ki.

2013. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező?
2013. jan. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
77%
Vagy mázlitok volt eddig, vagy a párod vagy te nem vagy annyira termékeny, hogy normálisnál kisebb számú spermium (ami az előváladékban van) meg tudjon termékenyíteni. Ha abbahagyjátok a "védekezést", lehet, hogy egyből összejön, de az is lehet, hogy több időt vesz majd igénybe.
2013. jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
55%
4 évig voltunk igy együtt a párommal és nem csuszott be a baba,majd elkezdtem fogamzásgátlót szedni h ne idegeskedjek minden hónapban kb 3évig szedtem,3hónap ujabb megszakitásos védekezés h kitisztuljon a szervezetem és utánna 3.hónapban pozitiv teszt :) most 32hkm vagyok:) ugyh ha nem csuszik be az nem azt jelenti h baj van,csak ügyes a párod:)szerintem ha a párod is szeretné hadjátok abba a megszakitásos védekezést és sok sikert :)
2013. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
59%

Első gyerek után nem akartam tablettát szedni (később ki is derült, hogy amúgy sem szedhetek), gumitól állandó gombás fertőzést kapok, spirált nem akartam még és mivel akartunk másodikat és igazából mindegy volt, hogy mikor így "védekeztünk". Igazából védekezésnek én sem tartom, de mivel akartunk másodikat, csak magát a valós babaprojektet terveztük későbbre, de abból sem lett volna gond ha becsúszik a baba emellett döntöttünk.


Szóval a lényeg így telt el másfél év és nem lettem terhes. Az igazi próbálkozásoknál a nagyobbik elsőre összejött a kicsi a 3. hónapban. A kicsi születése után még vagy 1 évig fennállt a megszakításos dolog, de aztán eldöntöttük, hogy több gyereket nem szeretnénk, legalább is nem most, így spirált rakattam fel.


Ennél a "védekezésnél" ugye azt mondják, hogy a lényeg, hogy a férfi időben kivegye, és a veszélye abban van, hogy az előváladék is tartalmazhat spermákat.

2013. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk 4 évig ment a megszakításos védekezés. Az utolsó 2 évben ugyanazt éreztem, mint te, aztán mikor abbahagytuk elsőre alkalommal sikerült a baba.
2013. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
55%
5 évig használtam ezt a módszert, soha nem lett belőle baba. Amikor akartuk, azonnal összejött.
2013. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Miért jön valaki mindig ezzel a "hány éves vagy" dologgal? Amúgy ha ennyire számít 24 vagyok.


Az utolsóknak köszönöm a választ! Akkor megnyugodtam hogy nem mi vagyunk "selejtesek" csak itt annyi kérdést látni hogy "megszakítással védekeztünk teherbe estem"...

2013. jan. 15. 21:08
 20/35 anonim ***** válasza:

7 évig "védekeztünk" így, majd első alkalommal sikerült is a kisfiunk :) azóta megint így "védekezünk", már 3 éve, de nem akar meglepetésbaba jönni :)

szerencse szerintem vagy nem tudom :)

2013. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!