Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki használt már vaterás...

Aki használt már vaterás 10-es hcg tesztet, mennyire volt vele megelégedve?

Figyelt kérdés
4 napja késik, és még mindig baromi halvány... :(
2013. jan. 17. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Szvrt sem érnek azok a tesztek
2013. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy igazad van, kedves Első! :) Nem tudom már higgyek, van baba vagy nincs. Csak nehogy ciszta legyen.
2013. jan. 17. 20:58
 3/7 anonim ***** válasza:
meg voltam elégedve vele teljesen . mikor nem voltam terhes egy csík volt, mikor terhes voltam 2 csík volt. funkciójának eleget tesz.
2013. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt vele gondom, egyik tesztelésnél sem.

Az, hogy baromi halvány, nem jelent semmit, emiatt ne aggódj.

A célnak megfelelnek teljesen ezek a tesztek:)

2013. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok fajta tesztet kiprobaltam, szinte az osszes kaphatot. Ezt az olcso 10-es csikot kivancsisagbol rendeltem. A leggagyibb teszt, amit hasznaltam. Az orvos hasi uh-val is megerositette mar a terhesseget, de ezek a csikok meg akkor is halvanyak voltak. Ugy 6 hetesen erosodtek.
2013. jan. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy jártam, mint az előttem válaszoló! Vegyél egy másikat (x-epil) és nyugodj meg!

Én sem veszek többet ilyen vacak tesztet! Az ovu teszt is halványabb volt, amikor pozitív volt, majdnem "lemaradtunk" a babáról... :)

2013. jan. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem kimutatta, igaz halvány volt, de a halvány pozitív is pozitív. A kisfiam most itt szuszog rajtam, igaza volt :) nem is csináltam több tesztet, hittem neki.
2013. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!