Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, milyen a házaséletete...

Anyukák, milyen a házaséletetek pici gyerekek mellett?

Figyelt kérdés
Nekem két gyerekem van egy 3 éves és egy fél éves. Mind a kettő sima szülés volt és elég hamar rendbe jöttem. De a második gyerek után már nem kívánom úgy a szexet, mint előtte. Ráadásul a férjem szinte mindig azt szeretné, hogy valami szexi cuccban legyek együttlétekkor. Nem kell arra gondolni, hogy kinyúlt bő pólóban alszom vagy ilyesmi, nagyon jó kis szűk rövid, pántos hálóingeim vannak, kis short trikóval, de ezek pamutok. Neki a kis tüll, csipkés dolgok jönnek be, fel is szoktam venni ezeket is néha, de nem túlzás, hogy minden együttlétkor ilyenben kellene lennem? Más férj is ilyen? Milyen sűrűn szoktatok felvenni ilyen szexi cuccot "az alkalomra"?
2013. jan. 18. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjemnek édes mindegy miben kezdünk hozzá, nagyrészt semmi nem is szokott rajtam lenni, mert mikor végre alszik a gyerkőc, gyors rendrakás, stb, lezuhanyzunk és már egymásnak is estünk :)

Egyszer kétszer megemlíti, hogy majd este vegyem fel azt a csipkés bugyimat, de este már igényli, sokszor inkább azt szokta mondani, hogy minek öltöztem fel :)))

2013. jan. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szóval "este már nem igényli" ezt akartam írni :)
2013. jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk nincs házasélet, és ez az én hibám. Megszűnt a libidóm a szülések után.
2013. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Bár még csak 1 van, de eddig maradt minden a régiben. Vagyis talán annyi változott, hogy én már nem veszek fel szexi cuccot (bár nem kérte soha, de néha megtettem) és mindketten gyorsabban végzünk. Szóval már nem ugyanazt jelenti az együttlét, mint a gyerek előtt. De a mennyiség nem változott.
2013. jan. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
3 gyereket mire elaltatunk, elpakolunk dög fáradtak vagyunk. Akkor már egyikünk sem igényli a szexi cuccokat csak az együttlétet. (főleg mert már nem is érzem benne azt, hogy az "én lennék", nem vagyok már szexi 20-as, mint régen). De persze azért 1x-2x előkerül valami koromhoz illő szexibb darab.
2013. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A miènk sokkal jobb lett a gyerekek születèse utàn. Mìg a kicsi szopizott, addig èn sem nagyon kìvàntam, de utàna...... :) a fèrjem szerint nimfomàniàs lettem. :)

Ő nem igènyli a szexi cuccokat, Nàlunk is az van, hogy minek öltöztèl fel. De ha kèrnè èn felvennèm neki minden alkalomra.

Szerintem nem tùlzàs. A fèrjed csininek, szexinek szeretne làtni, ès ilyenkor a NŐt làtni benned, nem az anyàt. Valahol Ez rèszükről èrthető. De ha tèged frusztràl, beszèld mèg vele.

2013. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos én is így vagyok. A "nagylányom" 5 éves, a kicsi 7 hós, 90%-ban még szopik. A szülés óta én is így vagyok. Egyáltalán nem kívánom a szexet. Több hónapja nem voltam meg...-va. Szoktam neki kézzel, de azt is olyan kötelességféleségnek tartom. Szar ez így, hogy egyáltalán nem kívánom. Most úgy érzem, ha három évig nem lenne bennem farok, (bocs) azt sem bánnám. Sőt magamhoz sem nyúlok. Nagyon gáz ez így. De a férjem is igényelné a szexet. Sajnálom nagyon.
2013. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Estére már fáradtak vagyunk, így zuhanyzás után nem bajlódunk öltözéssel, vetkőzéssel. De kérdésedet az jutott eszembe, mennyien panaszkodnak arra, hogy a gyerekek mellett a férj már nem látja az igazi nőt, inkább "csak" az anyát. Nézd a pozitív oldalát, a férjed ugyanúgy nőként tekint rád, kíván téged. Ennek is lehet örülni. Még ha néha kicsit terhes is. Ha nincs kedved kitenni magadért, mondd neki, hogy dobja be magát ő is valamivel. Nézd meg, milyen arcot vág:))
2013. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Miért kell azokat lepontozni, akiknek nem megy? Így is eléggé fájó ezt megélni. Csak az a hasznos válasz, aki lepedőakrobata maradt? A kérdező tapasztalatokat kért, abból pedig van negatív is, miért kell ezért bántani minket? 3-as voltam.
2013. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

6-os vagyok.


Nekem is megütötte a szemem a pontozàs, bàr Nàlunk most minden szèpen ès jò megèrtelek bennetek, nàlunk a terhessèg volt az abszolùt csùcs, akkor èn is ùgyhogy voltam, ha èvekig hozzàm sem nyùlt volna a pàrom, azt sem bàntam volna.

Remènykedjetek, hogy idővel jobb lesz. A fàradsàg, a szoptatàs, a stressz, nagyon oda tud vàgni a libidònak, èn is ezzel bìztattam magam. Aztàn ahogy mùltak a hònapok, vège lett a szopiknak, helyre àllt a hormonhàztartàsom, beàllt ùjra a menzeszem, a gyerekek vègre aludtak is èjszaka, ès nèha màr kettesben is el tudtunk menni valahova minden jobb lett.


Kitartàs lànyok, sajnos aki ezt soha nem èlte àt, nem is fogja soha èrteni.


Èn felpontoztam mindenkit. :)

2013. jan. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!