Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, milyen a házaséletete...

Anyukák, milyen a házaséletetek pici gyerekek mellett?

Figyelt kérdés
Nekem két gyerekem van egy 3 éves és egy fél éves. Mind a kettő sima szülés volt és elég hamar rendbe jöttem. De a második gyerek után már nem kívánom úgy a szexet, mint előtte. Ráadásul a férjem szinte mindig azt szeretné, hogy valami szexi cuccban legyek együttlétekkor. Nem kell arra gondolni, hogy kinyúlt bő pólóban alszom vagy ilyesmi, nagyon jó kis szűk rövid, pántos hálóingeim vannak, kis short trikóval, de ezek pamutok. Neki a kis tüll, csipkés dolgok jönnek be, fel is szoktam venni ezeket is néha, de nem túlzás, hogy minden együttlétkor ilyenben kellene lennem? Más férj is ilyen? Milyen sűrűn szoktatok felvenni ilyen szexi cuccot "az alkalomra"?
2013. jan. 18. 13:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Azért nálunk van szex, csak kevesebbet kezdeményezek mint a szülés előtt, mert annyira nem hiányzik. Pedig szereti a férjem, ha én kezdeményezek. És igen, néha fárasztó ez az öltözködés, mert úgyis lekerül. És akármilyen fáradt is vagyok, még soha nem utasítottam vissza a férjemet, ha kezdeményezett, remélem nem is lesz ilyen. Írta is valaki, hogy az együttlétek időtartama rövidült, ez nálunk is így van.

Remélem azért szoptatás után visszatér a vágy! :)

Akiknél ritkán van szex, ott hogy viseli a férj? Nem tartotok attól, hogy esetleg keres, talál valami "más" megoldást?


Off: én soha nem szoktam pontozni és nem is értem, hogy mi értelme van!

2013. jan. 19. 10:42
 12/12 anonim ***** válasza:
De rendes vagy, 6-os. Szóval igen, én is így vagyok. Én is kivagyok, éjszakánként sokszor fent vagyunk, fárasztó most még megélni a két gyerekes létet (eggyel sokkal-sokkal könnyebb volt). És még ráadásul gyötör a lelkiismeret furdalás, hogy a férjemnek sem tudom megadni, amit szeretne. De én is bízom abban, hogy a szexuális életünk ennél csak jobb lesz. Kedvetlen vagyok, örülök, ha este alhatok, igazából a szabadidőmből sokszor minden percet alvásra szeretnék szentelni. Hát igen, szóval emiatt lenézni, lepontozni nem kéne, mert ez így is elég rossz nekünk, hogy nem tudjuk megadni, nem kell még ráadásul idegennek még egy lapáttal rá is tenni, hogy dehát így kéne úgy kéne teljesíteni, vagy mit tudnánk még pluszban nyújtani. Nagyon nehéz. Sokfelé kell megfelelni, és saját magunkra sem jut semmi idő. Sokszor már az is feltölt, ha egy újságcikket elolvashatok. De azért imádom a gyerekeimet, és nem bántam meg egy percig sem, hogy megszülettek. Ők adnak értelmet az ember életének.
2013. jan. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!