Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák akik rendszeresen...

Anyukák akik rendszeresen tornáznak, válaszolnál?

Figyelt kérdés
ha ezt csinálnám 2-3 szor hetente segít a fogyásban?még nem tornáztam idáig.4hétig csak 2.3 szor után talán naponta is csinálnám. http://www.youtube.com/watch?v=La14c-9TAe8&feature=related

2013. jan. 18. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha valamit kitartóan, rendszeresen csinálsz testmozgás az eredményre fog vezetni, de idő kell hozzá, ha nem látod rögtön az eredményt nem szabad feladni. Hajrá!
2013. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,aranyos vagy:)
2013. jan. 21. 13:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyan nem tornázom (pedig nagyon kéne!), de belenéztem a videoba. Teljesen hasonló a Norbi kickboxhoz! Én 10 éve annak a segítségével fogytam 15 kg-t, úgy, hogy minden nap tornáztam, és mellé keveset ettem.

Sok sikert!

2013. jan. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.
2013. jan. 23. 14:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én rendszeresen tornáztam szülés előtt és most kezdek visszaállni, 3 hónapos a fiam. Nem írod hogy neked mennyi idős gyermeked van, de ha még szoptatsz, akkor inkább valami kíméletesebbet ajánlok mert az ugrándozás a mellednek sem tesz jót, és a nagy folyadékveszteség (izzadás) a tejtermelést tudja visszavetni, ha a folyadékot nem pótolod. Ha már nem szoptatsz, akkor viszont tökéletes mozgásnak ez, de !!!! arra figyelj oda mellette hogy ne kezdj el hirtelen többet enni, mert akkor semmit sem ér. Sőt, ha tudod, akkor próbáld meg kicsit átrendezni az étrendedet is, az biztosabb módja a fogyásnak, mintha "csak" tornázol. Többször egyél keveset, ne egyél fehér lisztes, cukros dolgokat, de legalábbis semmiképp ne reggel. Ne igyál cukrozott üdítőket. Apróságokra érdemes odafigyelni, sima rizs helyett a basmati vagy barna rizs, sima tészta helyett a durumbúzából készült tészta jobb az anyagcserédnek, így könnyebb mellette fogyni. Sok sikert!
2013. jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,a nagyobbik fiam 4.5 éves amikor 2 éves volt le ment a sulyom 57 kg(amúgy 52-53kg kezdtem és 17 kgot híztam. Amióta megjött rendszeresen a havi vérzés és kevesebbet szopizott el kezdtem fogyni.A második fiammal 57-ről kezdtem a terhességet és 17 kg-ot híztam,most vagyok 66-67kg,160cm vagyok.1.5 éves lesz 2 hét múlva és sokszor szopik még.
2013. jan. 23. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!