Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Második baba érkezésekor mit...

Második baba érkezésekor mit illik vagy mit érdemes vinni babalátogatóba?

Figyelt kérdés
Pici korkülönbséggel mindene megvan a babának, és nemcsak a hasznos dolgokat akarom vinni, mint pelus, popsitörlő, hanem valami kedves dolgot is. Többgyermekes anyukák, minek örültetek?
2013. jan. 18. 14:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A nagynak (bece)neves előke, a kicsinek (bece)neves textilpelus, rongyi, babatakaró...

Sok helyen tudnak ilyet gépi hímezni:). Egyedi, mégsem nagyon lőhetsz mellé:).

2013. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy segítettetek ötleteitekkel! Meg is találtam a megfelelőt!
2013. jan. 18. 20:49
 13/20 anonim ***** válasza:
És mi lesz az, ha szabad kérdezni?
2013. jan. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Mi lesz:)?
2013. jan. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Egy csomag pelust viszek, hogy a praktikum is meglegyen, nagyon jó ötletnek tartom a törülközőt vagy takarót a gyerekek nevével ellátva, babanapló és lenyomatkészítő. Szeretem az ilyen dolgokat, amik eltehetők emlékbe, olyan jó idővel rábukkanni ezekre.

Amit nehéz beszerezni, az a névvel ellátott dolog, nem tudom, hol hímeznek ilyet. Merre induljak, tudnátok segíteni?

2013. jan. 19. 20:48
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb hipermarket üzletsorán hímeznek:).
2013. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

De milyen üzletben? Elnézést, hogy értetlenkedek, de még nem tűnt fel, hogy lenne ilyen.

Olyat láttam már, hogy törülközőre van hímezve a név, ott vállalják esetleg a hímzést? Mindenesetre rákérdezek egy ilyen üzletben.

Egyébként köszönöm, hogy visszanéztél és válaszoltál!

2013. jan. 19. 22:17
 18/20 anonim ***** válasza:

Igen, ott például:)! Én is így csináltattam; rákérdeztem, milyen anyagú előkét/ textilvalamit hozhatok, amire tudnak hímezni(a frottírom kívül mondjuk, bár abból is van előke is), megmondták, megvettem, visszavittem, 5 perc alatt ráhímezték:).

HOl laksz? Hátha ár erre valaki a környékről, aki tudná, hol csinálnak ilyet.

2013. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Te nem naprakész vagy, hanem percrekész:)))

Miskolcon fogok tudni szétnézni. Nagybevásárlásnál akkor megnézem ezeket a helyeket. Köszi mégegyszer a segítséged!

2013. jan. 19. 22:26
 20/20 anonim ***** válasza:

Gyerek alszik, Férj beteg, tele az agyam a tanulással, netezek:D.

Sok sikert:)!

2013. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!