Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol érdemes egy biztonsági...

Hol érdemes egy biztonsági őrnek munkát keresnie? Szeretném ezt a szakmát, direkt azért tanultam. Nagyon illik hozzám, ez az egy munka van ami komolyan bejön. Vidékről fel lehet ezzel menni pestre? Kijönnék egy fizetésből, albérlettel együtt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 14:12
 1/3 csibexke ***** válasza:
ha vannak kapcsolarok bekerülhetsz jó helyre,de amugy marad a sok max: 80.000 ft os álás. ill az se sok mert a piac rohadtul tele van,ugyanis mki ide képzi át magát aki olcson és gyorsan akar váltani...
2012. ápr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem jelentkezz egy rendőrszakközépbe. Egy próbát megér:) Az állam támogatja,úgy hogy fizetned nemigen kell, ha felvesznek és jobban is kereshetsz vele.
2012. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én járatos vagyok mindkét területen. A rendőrség szépnek tűnik kívülről, de ugyanúgy megvannak a szarságai. Kúrva sokat kell dolgozni, ha akarsz keresni valamennyit, tiszthelyettesként nem tudsz elég pénzt keresni a kezdő fizetés 120 e. nettó. Csicskáztatnak a feletteseid, nincs jogod semmihez se, szar a felszerelés, csak a fehér ing ami nem nyúlik szarrá. Nem vagy megbecsülve és a többi ..

A biztonsági szakmában akkor van pénzed,ha olyan minőségi tanfolyamokat végzel el ami nem kevésbe kerül. Tehát, ha fegyveres alap biztonsági őr akarsz lenni akkor az is legalább 200 e. ft-ba benne lesz, de megéri. Vannak komoly helyek ahol magas órabérrel, prémiummal és egyéb szociális juttatásokkal fognak foglalkoztatni. Nem kell meghajtanod magad a munkában, kényelmesebb mint rendőrként lavírozni. És szinte semmi papírmunkád sincs. Ha arra gondol az ember, hogy itt alosztályvezetőként keres 240 e. forintot, míg Franciaországban ugyanezért a beosztásért több milliót visznek haza. Itt egy MTV székház legalacsonyabb beosztású vagyonőre keres 150 ezret úgy, hogy 10 napot dolgozik 24 órában. Akkor miről beszélünk? Szerinted melyik éri meg jobban?

2013. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!