Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Eddig alig vártam, hogy...

Eddig alig vártam, hogy eljöjjön 2013 és "nekilássuk" a babaprojektnek, most nem állandóan aggódom, tele vagyok kétségekkel, ez normális?

Figyelt kérdés
Más is érzett így? Nem a gyermekneveléssel kapcsolatban, hanem, hogy biztos időben jön-e, hogy meg tudunk-e neki majd adni mindent,amit szeretnénk?
2013. jan. 11. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, ez szerintem normális.
2013. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, és talán sose múlik el. Már van egy fiam, nálunk "2013 a kistesó éve", és én is tele vagyok kételyekkel. Egyrészt anyagi dolgok miatt is, másrészt szörnyű volt a terhességem és rettegek, hogy még egyszer át kell élnem.

Másfelöl mikor van az, hogy időben jön??? A fiamra 1,5 évet vártunk, szóval úgyis akkor jön mikor szeretne.

2013. jan. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi is terveztük a kisfiamat. A próbálkozás előtt 3 hónappal már elkezdtem terhes vitamint szedni, elhagytuk az egészségtelen szokásainkat, nem ittunk alkoholt, én rengeteget olvastam a terhességgel, babázással kapcsolatban. Szóval testileg és lelkileg készültünk rá. Saját lakásban, saját autóval, bár csak 1 fizetésből de eléldegéltünk gond nélkül. Aztán amikor első próbálkozásra teherbe estem akkor az volt az első gondololatom, hogy: "Basszus! Terhes vagyok! De tényleg. Most mi lesz??"

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy egészen más tervezni valamit, beszélni róla mint belevágni, megélni. Akármennyire is készülsz rá, akkor is ijesztő lesz mert teljesen új élethelyzet. De ez így normális, hidd el! Az lenne a fura ha nem pánikolnál picit sem!

2013. jan. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!