Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Még a teherbeesés vagy a baba...

Még a teherbeesés vagy a baba születése előtt milyen félelmeitek voltak/vannak a gyermekvállalással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy csak gyes+csp-t fogok kapni (így lesz).

Hogy mi lesz, ha nem lehet gyerekünk? (fél éve próbálkozunk)

Hogyan fogok munkát találni kisgyerekes anyaként, ha gyerek nélkül se kellek sehová, pedig kész vagyok hétvégézni, túlórázni, hamarabb bemenni, ha kell?

Mi lesz, ha beteg lesz a gyerekünk, vagy nem tudom megszülni, esetleg szülés után nem tudok felépülni rendesen.

Mi lesz, ha nekem mostantól már csak a háztartásbeli szerep jut és rá leszek szorulva életem végéig vagy a férjemre, vagy a gyerekeimre...

2013. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elsőnél:

-Nem tudok teherbe esni. (2 év kellett hozzá.)

-Baj lesz a szülésnél. (Lett is...)


A másodiknál:

- Megint nem tudok teherbe esni. (Azonnal sikerült szinte.)

- Megint nem lesz minden oké a szülésnél. (Minden simán ment, semmi gond nem volt.)

2013. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én minnél több mindent olvasok a témával kapcsolatban, egyre jobban félek tőle. Már rögtön ott van az, hogy mi van ha nem sikerül? ( nem próbálkozunk még de mi van ha .. Nagyon sok olyan "baleset" volt ahol elvileg már rég terhesnek kellene lennem és mégsem.) Ha sikerül akkor a szülési fájdalmak, esetleg szövődmények későbbi maradandó betegségek, hogy a babának vmi baja történik. Ha itt nincs semmi gáz akkor h utána milyen lesz. A félelem hogy rám van utalva mi van ha vmit elrontok. Milyen lesz a kapcsolatom a párommal. Kifogom e tudni alakítani a megfelelő harmóniát kettejük közt. Mármint h mindkettőjükel ugyanannyit tudjak törődni. Aztán h én esetleg nem e változok meg rossz irányba. És az h később amikor idősebb lesz nem e fogja a fejemhez vágni h szar szülő vagyok v akármi. És h egyáltalán megttudom e adni neki azt amire szüksége van.


Szóval ezek a félelmeim :D ezek alapján bárki mondhatja h inkább ne is tervezzek. De hiszem h képes vagyok arra h mindent úgy csináljak hogy jó legyen. Vhogy nem tudom... Azt hiszem mégis minden menne rendben. Kivétel azok a dolgok amiket nem én irányítok.

2013. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Most nézem milyen régi a kérdés én meg írok ide egy regényt. Elnézést hosszú lett.
2013. febr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!