Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kilábalni az ún....

Hogyan lehet kilábalni az ún. GYES-betegségből? A tüneteket olvasva nekem is van sajnos, és kb havonta egyszer kibukok,4 és 1 évesek mellett, megoldások?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 25. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, csak beleolvastam,de sejtem miről beszélsz. Attól hogy anyuka lettél, még ember és nő maradtál. A gyerekre időnként vigyázzon apuka,amikor te le is mész otthonról, és kikapcsolsz,csak magaddal foglalkozol. Egy-egy hétvégére passzoljátok le a gyerekeket nagyszülőkhöz, keresztszülőkhöz. Ha van olyan testvér, barátnő,akinek van gyerek kölcsönösen vigyázzatok néha egymás gyerekére. Ilyenkor ki tudsz kapcsolni kicsit, kilépni a mókuskerékből. És ez nem szégyen, nem azt jelenti, hogy nem szereted a gyerekeidet!
2013. jan. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jót ír az első. De az is fontos, hogy ne foglalkozz állandóan a gyerekekkel. Hagyd őket egyedül is játszani, nem kell állandóan mellettük lenni. Az egyéves is ellehet már két evés közt magában is. Csak néha rájuk kell nézni.
2013. jan. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden hónapban csinálj felnőtt programot, gyerekek nélkül. Bevethető apa, nagymama is ilyenkor, nyugodtan.


Menj el moziba, csavarogni, üljetek be barátnőkkel trécselni valahová, menj buliba, járj el társastáncra:) A lényeg, hogy olyan dolgot csinálj, ami RÓLAD szól. Ettől feltöltődsz, és így elmaradnak a havi kibukások.


Mi úgy csináljuk a párommal, hogy havi egy alkalommal én elhúzok itthonról miután letettük délutáni alvásra a kicsiket, és este jövök csak haza. De megtehetném este is, csak így vált be:)

És havonta egyszer próbálunk kettesben is elmenni valamerre, vagy beülni ebédelni, vagy csak együtt csavarogni egyet. A lényeg, hogy legyél pár órára te, nemcsak anyuka:)


Kitartás!

2013. jan. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Heti egyszer jógázni járok, illetve ma kezdjük , hogy péntek este havi egyszer moziba megyünk, addig fizetünk a felügyeletért. Nagyik, rokonok közelben sincsenek sajna. Remélem akadálymentesek lesznek ezek a péntek esték. :)
2013. jan. 25. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!