Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az alábbiak közül a saját...

Az alábbiak közül a saját értékrended szerint mik azok a dolgok, amelyek neked szükségesek a gyermekvállaláshoz?

Figyelt kérdés

-minimum,maximum kor

-havi bevétel a családnak

-saját ház/lakás,albérlet,szülőknél lakás

-tgyás/gyedre jogosultság

-házasság

-szerelem a szülők között

-hitelmentesség

-érzelmi felkészültség

-esetleg bármi egyéb


2013. jan. 27. 12:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kor:Az elsőt majdnem 20 évesen szültem,az utolsót 34 évesen,e fölött már nem vállalnék úgy érzem.

Havi bevétel:Az a fontos,hogy mindkettőnknek legyen munkája,a bevétel elég képlékeny dolog,a férjem azért váltott munkahelyet hogy több legyen a fizu,és tudjunk vállalni 3 gyereket.

Nekem is fontos hogy ne csak Gyesem legyen,így is volt.

Házasság nekünk fontos volt

Szerelem,igen az is fontos,az alapja a kapcsolatnak.

Hitel nélkül nem lenne saját otthonunk soha,vettünk egy házat,mi úgy voltunk vele,hogy inkább ezt fizetjük mint az albit.

Érzelmileg fel voltam készülve már nagyon fiatalon.

Ami nekem fontos hogy a gyereknek milyen apja van,aki kiveszi a részét szó szerint mindenből,a gyerekkel kapcsolatban.Sajnos az első férjem nem ilyen volt,én fel voltam készülve,ő még most sincs.Másodszorra jól választottam,tökéletesen kiegészítjük egymást.Számomra fontos még hogy annyi gyereket vállaljak amit elbírok(nem anyagi szempontból)a 3. után úgy érzem nem szeretnék több gyereket.Sokszor látom azt hogy sok gyereket vállal a pár,de látszik hogy túlvállaltak.Ezt szeretném elkerülni.

2013. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

-18-45 év

-havi bevétel, de ha nincs is, ne éhezzünk, és a szülőktől kelljen kérnünk

-albérlet

-elég a gyes, ha a férfi megfelelő fizetést kap

-szerelem


Ennyi. Az érzelmi felkészülést nem tudom hová tenni, egy gyerekre nem lehet felkészülni. :)

2013. jan. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

18-40 évet akartam írni, nem 45-öt.

Utolsó

2013. jan. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!