Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy pszichológus vagy kineziol...

Egy pszichológus vagy kineziológus szakember segít azon ha vki nem tdja szeretni a saját gyerekét?

Figyelt kérdés

Annyira rémisztő számomra, barátnőmmel beszélgettünk nemrég, mindig is éreztem hogy valahogy ő ne úgy áll a gyerekéhez ahogy kéne de mivel nekem nincs még így gondoltam csak fáradt kimerült. És most valamelyik nap beszélgettünk és sírva kifakadt hogy nem szereti a gyerekét bárcsak meg se született volna és sose fogja megszeretni. Sajnálja az elrontott életét és hogy nem csinálhatja vissza a dolgokat. Irigyel engem amiért dolgozok amit szeretek mehetek "amerre kedvem tartja" csinálhatok ami jól esik.

Nem nagyon van neki segítsége vagyis van anyósa de utálják egymást így rá nem bízza a kisfiút. Azt mondta remélte hogy ha nagyobb lesz a kissrác akkor majd jobb lesz a helyzet de most már 5 éves múlt és nem hogy jobb lenne a helyzet hanem rosszabb. Erőfeszítésébe kerül BESZÉLGETNI a gyerekkel ellátja fizikailag tökéletesen, mindent megvesz neki de na értitek az érzelmi kapocs valahogy nem jó. Mit lehet ilyenkor tenni? Egy szakember tudna ezen segíteni hogy valahogy "kapjon a fejéhez" hogy örüljön hogy van gyereke aki viszonylag egészséges (asztmás egyébként de kezelve van) más meg majd meghal hogy gyereke lehessen? Jó nem ilyen durván de hasonlóan? Én nem mondtam ilyesmit neki csak végighallgatom okosat nem tudok mondani sajnos, próbálok neki segíteni de azt meg nem hagyja-nem akarja. Gondoltam elvihetném én is néha a kissrácot erre arra de nem engedi.


2013. jan. 24. 15:16
 1/10 A kérdező kommentje:
a kérdésben hiányzik pár betű, de nem engedte kiírni másképp.
2013. jan. 24. 15:16
 2/10 Golan Trevize ***** válasza:

Sürgősen keressen fel egy pszichológust, mielőtt a gyerek életét tönkre fogja tenni.

A gyerek apja hogy áll a dologhoz?

2013. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat dolgozik, és szerinte barátnőm csak túllelkizi a dolgot és ellátja a gyereket eteti itatja játszik vele elviszi oviba meg haza akkor mi lehet a gond...szerinte semmi...
2013. jan. 24. 15:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretné a saját kisfiát, akkor gondolom odaadná az anyósának is néha, (nem örökbe)akárhogy is utálja..a másik, ha még neked sem hagyja, hogy vigyázz rá egy kicsit, sétáljatok, játszótérre vidd, akkor igenis kötődik hozzá. Lehet, hogy volt valami olyan megrázó dolog szülésnél-után, amiről fogalmad sincs neked sem,lehetett depresziós, ezért gondolja, hogy nem szereti a kisfiát. Pszichológushoz biztos el kellene mennie, mert ilyen gondolatai vannak, lehet valós, de ez nem normális dolog, hogy így érez. Szegény kicsi lélek, biztos ő is érzi, ennek minél hamarabb(már rég kellett volna) utána kell járni.
2013. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Apuka hol van?
2013. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen szerintem is hamarabb kellett volna már utánajárni :((

Nem tudom ez is olyan furcsa hogy nem adja oda anyósnak se mert utálja anyósát és csakazért se adja oda neki nem tudom igazából miért szerinte egy rosszindulatú nő aki direkt keresztbe tesz neki vagy valami ilyesmit vettem ki. Sokszor panaszkodik rá.

2013. jan. 24. 15:28
 7/10 anonim ***** válasza:

A barátnőd depressziós, sürgős segítségre van szüksége.

Az, hogy "nem szereti" a gyereket, de nem is engedi el veled sehová, tipikus tünet.

Pszichológus, vagy pszichiáter tudna segíteni.

És igen, egy kis szabadidő.

Uszoda, fodrász, kávé a barátnőkkel, vacsora apával csodákra képes.


[link]


Én is a cikkben szereplő Dr. Frigyes Júliához jártam anno.

2013. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szorgalmazom akkor továbbra is hogy forduljon szakemberhez!!!
2013. jan. 24. 15:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha ovis a kisfiú, akkor azért van annyi szabadideje - gondolom - az anyukának, hogy fel tudjon töltődni, nem kell óránként szoptatani egy újszülöttett, az azért sokkal nagyobb kötöttség.

Miért nem dolgozik?

Akkor nem lenne ideje ilyesmin agyalni.

Ettől függetlenül szerintem szüksége van külső szakember segítségére.

2013. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Dolgozik. Csak nem szereti a munkáját se annyira.
2013. jan. 24. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!