Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amióta otthon vagytok milyen...

Amióta otthon vagytok milyen sorozatot néztetek meg vagy legalábbis ment a háttérben :-)?

Figyelt kérdés

Nem ülök a tv előtt és bambulok, de eseténként szoktam nézni néha vagy napközben megy a laptopon. Már rég nem néztem, de most kedvet kaptam, hogy egy kicsit más legyen a napom. Kicsit most beszürkültem :-/


A terhességemtől kezdve negnéztem a Szivek szállodáját, a Dadust, Gossipgirlből pár évadot meg a Férjek gyöngyét.


2013. jan. 28. 21:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

24, game of thrones, walking dead, band of brothers, lost

de mióta megvannak a gyerekek, csak akkor szoktam filmet nézni amikor este már letettem őket.

2013. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Így jártam anyátokkal minden mennyiségben,terhesség alatt meg most babázás közben már számtalanszor végignéztem az összes évadot,na meg hetente az új részeket,mikor végre kijön. Minden este megnézem a barátok köztöt, meg szeretem még az Odaátot is,de azt azért már mellőzgetem,nehogy a babám megrémüljön,vagy rosszat álmodjon. Többnyire én is esténként,mikor sokáig nem alszik,vagy szoptatás közben nézem.
2013. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
nem ismétlés lesz a Grace klinika,hanem a 8. évad. Alig várom.
2013. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
egyszóval nem írtam,hogy ismétlés lesz a Grace klinika :)
2013. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
QAF azt többször is imádom, Dr Csont, mindenféle helyszinelők, Las Vegas, L world.
2013. jan. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
rém rendes család, alf
2013. jan. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

látom a Dr. csont másoknál is nyerő, meg az Így jártam anyátokkal is :)

nálam egész nap a TLC vagy a Comedy Central megy, szóval ezen a két adón minden :) igaz, hogy nem ülök egész nap a tv előtt, de reggeltől-estig megy, hogy szóljon valami.

2013. jan. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A szerelem rabjait, az első résztől az utolsóig:)

Mostanában Rex felügyelő:)

2013. jan. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
10-es írta, hogy ismétlés lesz. minek szólsz bele ,ha nem te írtad.Gondolom észrevetted ,hogy nem te vagy az egyetlen válaszoló.
2013. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

15ös?

QAF?

ma belenéztem, jesszum pepi :-), na nem ez lesz, amit a babám mellett fogok nézni,

ez teli van ilyen hogyis mondjam milyen jelenetekkel?

mert azokat leszámítva jó lehet


de lehet maradok a dr csontnál, ha ilyen sok embernek bejön

2013. jan. 29. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!