Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hanyag volt a nőgyógyász?

Hanyag volt a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Barátnőm ma ment el nőgyógyászati rendelésre, mert egyrészt már unta hogy nem 28 napra jön meg a menzesze, hanem mindig plusz 2 napra rá, szal múlt hónapban 28-án jött meg, akkor most holnapra várjuk.

Másik ok, hogy a kozmetikusa is ajánlotta neki az állán lévő pattanások miatt.

Erre ma bement, de semmi extra, megállapította, hogy semmi gond, nem is terhes meg elváltozás sincs aztán cső.

Ez így normális?



2013. jan. 29. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
a leírtak alapján én inkább elmennék egy másikhoz.
2013. jan. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Aztán cső? Felírta neki a tablettát vagy nem? Egyébként én is így jártam évekkel ezelőtt. Bementem, megvizsgált, felírta a gyógyszert, ennyi. Ez még nem hanyagság, de ha nektek nem tetszik, akkor menjen a barátnőd egy másik dokihoz, hátha az több vizsgálatot végez.
2013. jan. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Nem mindenkinek 28 napos a ciklusa, ahogy nekem sem, ezzel nincs különösebb teendő. Pattanásokra meg nem köteles a doki fogamzásgátlót írni. Ha ezt volt a vágya, akkor közölhette volna az orvossal.
2013. jan. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, ha nem 28 napra jön meg. Ez egyénenként változó, van akinek 35 napos a ciklusa és az is teljessen egészséges.

A pattanásokkal meg első körben bőrgyógyászhoz kellene menni.

Nem volt hanyag a nőgyógyász.

Olvassgassatok kicsit a témában...

2013. jan. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jah bocs, fogamzásgátlót írt fel.
2013. jan. 29. 11:30
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi hanyagság sincs szerintem sem. Amúgy meg, ha felírta neki a fogamzásgátlót, és még azt is közölte, hogy nincs elváltozás, akkor még mit akart a barátnőd? Megkapta, amit akart, a fogamzásgátló mellett úgyis kb. kijön 28 naposra a ciklusa (bár nem értem, miért ekkora gond, hogy két nappal hosszabb neki, nem törvényszerű, hogy 28 napos legyen), jó esetben a pattanásai is elmúlnak tőle, most akkor mi kéne még? Csevegjen vele a doki egy kávé mellett?
2013. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Jó igazatok van, köszönöm a válaszokat!

Féltem a barátnőm, ennyi!

2013. jan. 29. 12:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Az endokrinológust azért megkeresném IR kizárására. A pattanások, ha már feltűnnek a kozmetikusnak, érdemes figyelmet szánni rá.
2013. jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy időben én is nagyon pattanásos voltam + a ciklusom is összevissza volt. 3 különböző bőrgyógyász is azt javasolta, hogy menjek el nőgyógyászhoz, mert szerintük ott a gond, az okozza a pattanásokat is; így azt hiába keneegtjük, ha belül van a gond. Nos, én 4-nél is voltam, senki nem volt hajlandó kivizsgálni...
2013. jan. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
ha jól értem, az a baja, hogy van egy teljesen normális, rendszeres ciklusa, de neki nem tetszik, mert 30 napos és nem 28? én se sokat foglalkoztam volna vele a doki helyében, mondvacsinált probléma...
2013. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!