Lombikos,6+1 hetes terhes vagyok. A nőgyógyász táppénzre vesz ennyi idősen? A többi lenn.

Figyelt kérdés
3. lombikom sikerült,eddig a háziorvos tartott táppénzen,már a lombik/stimuláció alatt különböző indokokkal.Igazából nem javasolja ő sem,hogy dolgozzak....kórházban dolgozom,műszakozom,36 éves múltam.Volt már valaki hasonló helyzetben?Köszi a válaszokat!!!

2013. jan. 10. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász javaslatot ad a táppénzre, de háziorvos vesz fel (legalábbis felénk így van mindenhol). De ezekkel az előzményekkel biztos vagyok benne, hogy a nőgyógyász javasolni fogja a táppénzt.
2013. jan. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

simán

ha nem lennél lombikos, de azt mondanád, hogy szeretnél otthon maradni, akkor is kiírnak akár egészen szülésig is

egy kismama bármikor kérheti, hogy legyen táppénzes, senki nem fogja ezt megtagadni, legalábbis ilyen orvossal ne mtalálkoztam még

2013. jan. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat!!!
2013. jan. 10. 11:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy kiir.

Vagyis nőgyógyász javaslatára háziorvos ir ki.

Ne kockáztass,vigyázz magatokra,az az első.

2013. jan. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem inszeminációt csináltak a Kaáli Intézetben. Már 5 hetesen ráírták a papíromra, hogy táppénz javasolt.
2013. jan. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az orvosom a lombik után megkérdezte, milyen munkát végzek, és már írta is, hogy táppénz javasolt. Nálad a műszakozás, és a korod miatt (én is majdnem ennyi voltam) is indokolt. Ja, és rengeteg emberrel találkozol, érintkezel, nem érdemes kockáztatni.
2013. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!