Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A ti férjeteket zavarja, hogy...

A ti férjeteket zavarja, hogy nem hallja a tv-t a gyerek (ek) től?

Figyelt kérdés
Pici még a lányom és egész nap be nem áll a szája. Még csak zagyvál. Férjemet meg idegesíti, hogy nem marad csöndben amikor ő tv-zni akar. Persze ha bekapcsolom a feliratot, az sem jó. Engem nem zavar, én össze tudom rakni részletekből is a történetet. Viszont mi lesz így, ha 2 gyerek lesz? Az egyik dumál, a másik meg sír?
2013. jan. 22. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Neharagudj, de egy ilyen férfinak nem szülnék még1et...még 1et sem....

Ez amugy nem a te hibád, a férjednek el kell ezt fogadnia.

Ja és ha nem tv-zne hanem leülne a kislánnyal foglalkozni, akkor talán ő is össze tudná rakni a történetet.

2013. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Vicces dolog ez!!!!:-)

Nálunk két gyerek van.2 éves és 4 éves!

Ha nagyon fontos akkor olyankor elviszi egyikünk a gyerkőcöket vagy lefoglaljuk a másik szobába!

Ami nem fontos akkor képről olvassuk ugyan miről is szólhat.De lassan szájról megtanulunk olvasni!:-)

2013. jan. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Konkrétan mondjuk a híradóról van szó. De nem hiszem, hogy ez válló ok lenne....

Csak kíváncsi voltam, hogy másoknál is így van-e. Mert lássuk be, a férfiak azért másképp működnek.

2013. jan. 22. 18:10
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja meg az érdekelne, hogy a második gyereknél pozitív vagy negatív irányba változott-e ez a dolog.
2013. jan. 22. 18:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs TV-nk, nálunk a számítógépezés a nyerő. De ha rászólok hogy foglalkozzon a kicsivel akkor eljön a géptől és játszik vele. Az elején mindig rá kellett szólni hogy szívem ne gépezz már, mert a gyereked sose fog megismerni ha nem játszol vele. De ahogy egyre több mindent tud a gyerek, egyre érdekesebb, úgy látom rajta hogy már nem a gép az első, hanem magától odaül a baba mellé és elvannak.
2013. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, zavarja ha híreket néz.:)

Éppen ezért mindig fél 7-kor van fürdés, így oldottuk meg.

Nem hiszem hogy tényleg ez váló indok lenne, szerintem fél órát nem nagy dolog lefoglalni a gyereket addig míg apuka híreket néz.

Úgy gondolom mindenkinek kell legalább negyedóra amikor egyedül lehet egy kicsit és ez nem csak apukának jár, hanem anyukának is.

2013. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bevallom őszintén engem (anyát) is zavar! Egyetlen dolgot szeretnék naponta megnézni, ez pedig a fél órás híradó, de tuti, hogy a gyerekek akkor ordibálnak leghangosabban. 2 éves és 5 évesek, a kicsi születésével ez csak rosszabb lett, mert ugye dupla zaj. De sajna ez ellen nincs mit tenni, esetleg próbáld meg lefoglalni valamivel a kicsit, míg apa megnéz a híradót.
2013. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi csak akkor nézünk tévét, ha a gyerekek már alszanak. Ha a gyerekekkel vagyunk, akkor velük foglalkozunk, nem a tévével (3 gyerekünk van).
2013. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

ez tényleg nem válló ok :) néha amikor olyan hír van engem is idegesít kicsit hogy már megint ordibálás van...de nálunk ketten vannak...


amúgy egyikünk sem csinál ebből nagy ügyet, ha ő hallja amit mondNAK akkor elmeséli nekem vagy fordítva, ha egyikünk sem akkor net-en vissza nézzük....

2013. jan. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Ez engem is zavarna, nem csak az apját. Oké, hogy gyerek, meg minden, de simán rá lehet szoktatni, hogy arra a fél órára, amíg a szülők nézik a híradót, csöndben kell maradni. Nem néma csöndben, de nem ilyenkor kezdünk el csacsogni. Amikor én voltam gyerek, akkor is ez volt, meg is tanultuk hamar, hogy abban a fél órában nem zavarjuk anyuékat.

Amúgy meg úgy vagyok vele, hogy mi is alkalmazkodunk a gyerekhez, de neki is meg kell tanulnia hozzánk alkalmazkodni, máshogy ez nem megy.

2013. jan. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!