Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák ez normális dolog?!

Kismamák ez normális dolog?!

Figyelt kérdés
Sziasztok!14 hetes terhes vagyok és egy kis ideje észrevettem hogy ha tüsszentek egy nagyot szégyen-nem szégyen becsurog:SMit tehetnék ellene?Vagy ez ellen nincs mit?Olyan kellemetlen:S
2013. jan. 30. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
igen normális nyomja a méhed a húgyhólyagod.Használj betétet...
2013. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem nem csak akkor fordult elő, ha tüsszentettem, hanem akkor is, mikor a baba egy jól irányzott erős rúgást mért a hólyagomra.

sokat nem tudsz tenni ellene.. de hogy ne legyen kellemetlen használj normális betétet. nekem ez vállt be.

így utólag csak nevetek már rajta, de akkor nagyon cikinek éreztem. pont indulnom kellett valahová, öltöztem fölfelé, a baba meg a már említett módon mozgolódott, így becsurgott. átöltöztem. már a cipőmet vettem, erre megint eljátszottuk :D ezek után még egyszer át kellett öltöznöm :D jól el is késtem.. mostmár tényleg csak nevetek rajta :)

36 hetes kismama

2013. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:)Már én is várom hogy nevethessek rajta...olyan kellemetlen..:)
2013. jan. 30. 14:33
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok.Én nagyon sokat hánytam az elején.Így olyankor fordult elő ....Otthon még nem volt olyan rossz:)elrendeztem de mikor dokihoz mentem nah az gáz.Én vettem tena betétet:) Amúgy most is babás vagyok.Remélem most elkerül....
2013. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen..:)Ezt is élvezni kell mert ez a vele járó szépség:D
2013. jan. 30. 14:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Betét és intimtorna:)!
2013. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!