Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azt mások cikinek találják,...

Azt mások cikinek találják, ha megbámulom a kisgyerekeket, babakocsikat, boltban a gyerekcuccokat, DM-ben a babaápoási termékeket stb?

Figyelt kérdés
Még nem várok sajnos babát, csak már 2 éve szeretnénk.
2009. szept. 2. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Hát engem zavar ha a gyerekem meg engem bámulnak... Ha sokáig néznek, akkor szólok is. A többit bámulhatod, az nem zavar. :D
2009. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mehetnénk együtt nézelődni. Mi is így csináljuk a párommal. :)

De főleg én vagyok ilyen, végig tapogatom az édes kis ruhákat, és viszket a tenyerem, hogy meg is vegyem őket. :) De sajnos, még nálunk sincs kinek... :(((((

Vigyorgok a bevásárlókocsiban ülő kölökökre, szinte erőszakkal kell emlékeztetnem magam, hogy idegen ember gyerekét nem maceráljuk, nem fogdossuk! :D

2009. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:) Szerencsére ott még nem járok, hogy maceráljam is őket. Nézni is főleg a szemem sarkából. De pl a C&A-ban mindig hülyén érzem magam, ha nzegetem a babaruhákat, hogy mások mit gondolnak, hogy egy szemmel láthatóan nem terhes nő ott járkál.
2009. szept. 2. 20:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, a terhesség nem az 5. hónapnál kezdődik, ezt ne felejtsd el. Én a 11. hétben járok, aki nem ismer max a puffadt hasam látványa miatt arra gondol, felszedtem pár kilót. Na az a kellemetlen, mikor a sok nagyhasú kinéz a terhesgondozóból...nem a babacuccok közti turkálás.

Szerintem ne foglalkozz a mások általad beképzelt véleményével.

2009. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha kulturáltan csinálod, nem ciki.

Nekem van lányom,terhes vagyok a másodikkal, de én is megmosolygom a többi aranyos gyereket, gyerekruhát, vagy játékot.

2009. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek fel se tűnik, hidd el. Gondolhatják, hogy a babád meg otthonhagytad a nagyszülőkkel.
2009. szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg babaruhákat nem csak terhes nők nézegetnek. Nekem már nagyobb a fiam, de sokszor én is megnézegetem az újszülött rucikat, olyan édesek :) Sokszor akkor is, ha nincs is velem a gyerek (leginkább olyankor, mert ha ott van, nincs időm nézelődni). Különben két éves a fiam, és ha látok valakit babakocsival, én nem tudom megállni, és mindig megnézem a babát :) Oké, nem állítok meg senkit, nem tartok fel senkit, csak meglesem a picurkát. Én nem tudom, hogy ez zavar-e másokat, még senki se szólt, de ezt nem is rosszindulatból teszem, hanem mert aranyos a baba. Én örültem neki, ha az enyémet megnézték kicsi korában, meg most is jólesik, amikor sétálunk el a nyugdíjas nénik előtt, akik itt ülnek mindig a padon, és már messziről mondják, hogy jajj már megint itt ez az aranyos kisfiú :)
2009. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar ha megnézik a kisfiamat. Tisztában vagyok vele, hogy gyönyörű kiskölyök, és már megszoktam hogy megnézik, és megjegyzik hogy szép.


Amíg nem volt gyermekem, én is nagyon sokszor nézelődtem babaruhák között. Ha az eladó megszólított, mindig mondtam, hogy ajándékba keresek kisruhát, de még csak tájékozódom. Így békén hagytak, és tapogathattam tovább a ruhák között.

2009. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
miért gondolod, hogy csak terhes nők vásárolnak babaholmikat? én pl. sokszor megyek a babám nélkül vásárolni. nincs rám írva, hogy én anyuka vagyok.
2009. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én babámat nyugodtan megbámulhatnád. Visszamosolyogna Rád! :)
2009. szept. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!