Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyucik, van olyan háztartási...

Anyucik, van olyan háztartási termék (mosószer, öblítő, tisztítószer stb), amit spórolásból próbáltatok ki ahelyett, amit egyébként használni szoktatok, és végül az olcsóbbnál maradtatok, mert ugyanúgy bevált?!

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 10:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mert olcsó, szagtalanít, és a mosógép élettertamát is meghosszabbítja.
2013. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
:-)En pont a napokban talaltam a tescoban abbol a regi fajta kis piros muanyag ablak tisztitobol.Nagyon bevallt SOKKAL jobb mint barmelyik clin.Beletoltottem Egy clines spricnibe.Mondjuk ablakra is jo az ecet.
2013. jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig válaszokat, nagyon hasznosak kivétel nélkül! Mindenkinek ment a zöld kéz


Azért még várok ötleteket, tapasztalatokat!!!!

2013. jan. 31. 14:14
 14/18 anonim ***** válasza:
hűtőszagtalanításra szódabikarbóna kis tál vízben oldva.
2013. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

én ugyan nem vagyok anyuka, de a welldone termékeket én is ajánlom! szerintem nagyon szuperek, ezenkivül domestost használok, vizkőoldásra néha ecetet...mosóporban eddig talán a dosia, bár nem tudom, mert a mosogép rossz, egyszerüen nem mos szépen...talán mert jó régi...

euros üzletben vásárolok mindig ilyeneket, jóval olcsobbak ott a dolgok, mint máshol...

24L

2013. febr. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, neked is köszönöm a választ. Egyébként pontosan azért tettem fel a kérdést, mert Welldone öblítőt vettem legutóbb, a fehér színűt, és kb 350 ft volt, és már használtam ugyan ilyen illattal drágábbat, és mosás után is megmaradt az illat, úgyhogy ebben valószínű ennél is maradunk.

Ezért gondoltam, hogy biztos más esetében is lennének jó alternatívák...

És mint írjátok, vannak is :)

2013. febr. 1. 11:09
 17/18 anonim ***** válasza:
Véletlenül kaptam egy satina gold öblítőt, 1 liter 190 forint... Isteni az illata, előtte coccolinot használtam. Néha ráakad az ember egy-két olcsóbb, de jobb termékre.
2013. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Penszy válasza:
Vettem well done univerzális fehér tisztítót.Hát valami isteni !Köszönöm szépen!!
2013. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!