Ez így rendben van?

Figyelt kérdés

Kisfiam pár napja van beszoktatava a bölcsibe,így e héten volt még csak 3 teljes napot.4 napra való (ennyit lesz ott egy héten)pelenkát vittem be neki,ami 15db.Akárhogy számolom,az 3 pelenka csere,a reggeli friss után,du 4- ig.Tegnap már lebegtette az üres zacskót a nevelőnő,amit furcsállok.Ha 3- at ott cserélnek,plusz én reggel és este egyet,az napi 5.Szerintem ez már túlzás.Azt gondoltam,hogy a 4 napra zacskóba viszek 15 pelenkát,és hetente így fogom csinálni.

Szerintetek ez így rendben lesz?

Ti hogyan vagytok ezzel.


2013. febr. 2. 11:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg, hogy mi a pelenkázási szokás bent? Szerintem is elégnek kéne lenni ennyi pelusnak egy napra. Mikor a fiam bölcsis volt, én is megkérdeztem, mert nálunk is több fogyott bent. Aztán elmondták, hogy mikor szokták mindenkinek cserélni, plusz ha még szükséges.
2013. febr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ne vigyél be több pelust,mint amennyire szükségetek van (maximum még kettőt, hátha történik valami kis baleset),mert ha látják, hogy sok van, akkor a tietekből fogják másokét pótolni. Ami akkor baj, ha nem teszik vissza...


Mi is jártunk így. 2 nap alatt 20 pelenka tűnt el, és még nekem magyaráztak, amiért elfogyott, mert nem vittem eleget...

2013. febr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Szóval akkor nyugodtan csinálhatom így?!

Szerintem nincs ebben semmi,csupán annyi,hogy a pénzünkért ne nézzenek hülyének.Aztán mit tud csinálni?Semmit,nem igaz?

2013. febr. 2. 11:44
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi is ugyan így jártunk a pelenkával, de nálunk ami elfogyott 3 nap alatt, az a popsitörlő! Én is szóltam, mert azért 72 db-os hogy fog el ennyi idő alatt? Ez azért van, mert van aki nem vesz, vagy nincs pénze venni, így a másikét használják. Ez felháborító. Ami az utolsó csepp volt, hogy nem szóltak előző nap, hogy vigyek pelenkát, hanem aznap reggel. Mondtam, hogy megyek dolgozni, késésben vagyok, nem tudok már hazamenni, erre a válasz: nem tudtak mástól elvenni. Csak annyit mondtam rá, hogy legalább addig, amíg nem jövök érte, és visszatesszük akiéből kérünk...
2013. febr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nahát velem ezt nem fogják eljátszani,még csírájában kell elfojtani ezeket a dolgokat.

Nehogy már ők játsszanak a mi pénzünkért velünk...inkább becsüljék meg a vendégeit,hisz belőlük élnek.Ezt sosem értettem.

2013. febr. 2. 12:46
 6/14 krisztivan ***** válasza:
55%
Szerintem sokkal jobban járnál,ha normális hangnemben megbeszélnéd ezt a dolgot a gondozónőkkel.Ha itt fröcsögsz,úgy hogy nem is tudod mi történt azzal nem leszel előrébb:-((
2013. febr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 krisztivan ***** válasza:
55%
Váú.Bocsi hogy normálisan gondolkozom.Bölcsibe jár a fiam és én is megkérdeztem ezeket a dolgokat.De,neked biztos jobb lesz ha miattad már az elején nem fogják kedvelni a gyerekedet miattad:-((
2013. febr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Képzeld csak,kedvelik és nekem pont ez a lényeg!Engem meg nem kell szeretni,azonban ostobának nézni sem :)Látom a gyereken,hogy neki ott jó.

Hidd el nem tesznek ott akkora különbséget a gyerekek között,sem a szülők között.Ébredj fel!

(és ne légy már annyira szomorkás,inkább állj te is jobban a sarkadra!)

2013. febr. 2. 14:15
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

kedves kérdezö

igen is a 6 válaszolonak van igaza normális hangnembe kérdez rá ere a pelenkadologra ,én lányom is bölcsis de ilyett nem csináltak velünk ,nem használták el más gyerekre a kislányom pelusát,se a popsitörlöjét,most már nem kell mert már szobatiszta.

2013. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#10!

Az,hogy kinek adsz igazat,senkit sem érdekel.

A probléma adott és orvosolni kell!Szép hangnem??Te melyik bolygón élsz?Jó tíz éve még működött,mára már ezen semmi sem múlik!!!

2013. febr. 2. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!