Ez így rendben van?

Figyelt kérdés

Kisfiam pár napja van beszoktatava a bölcsibe,így e héten volt még csak 3 teljes napot.4 napra való (ennyit lesz ott egy héten)pelenkát vittem be neki,ami 15db.Akárhogy számolom,az 3 pelenka csere,a reggeli friss után,du 4- ig.Tegnap már lebegtette az üres zacskót a nevelőnő,amit furcsállok.Ha 3- at ott cserélnek,plusz én reggel és este egyet,az napi 5.Szerintem ez már túlzás.Azt gondoltam,hogy a 4 napra zacskóba viszek 15 pelenkát,és hetente így fogom csinálni.

Szerintetek ez így rendben lesz?

Ti hogyan vagytok ezzel.


2013. febr. 2. 11:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg többre mész azzal, ha normálisan kezeled a problémát, és nem kapásból támadsz. Bár ha te mindent így intézel el, akkor nem csodálom, hogy már azon megsértődsz, ha itt valaki azt ajánlja, hogy ezúttal máshogy tedd, nyilván fura lehet neked, hogy a problémák megoldását nem rögtön asztalcsapkodással kezdjük.
2013. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Szerintem neked is elfogyna mára a kedvességed,mikor (mondok egy példát) többször megkérdeztük mi lesz a jelünk,hová akaszthatjuk a kisfiúnk ruháit,de csak az a válasz jön,hogy majd átrendezi az öltözőt,mert zsúfolva van.(ezt kb 3x tettük föl)Persze a többieknek van jelük,a kisfiamé meg szimplán lóg a fogason azóta is,mit érdekli őket.Aztán meg lebegteti a pelenkászacskót a kicsinek meg vörös a feneke,mert nyilván "kellő mennyiségben" cserélik a pelenkáját.

Várom a hasznos válaszokat...

2013. febr. 2. 21:50
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem érthető valamilyens szinten a kérdező felháborodása, amikor nálunk tűnt el 3 nap alatt a teljes csomag popsitörlő, én 3x szóltam szépen, és nem hatott. A legtöbb bölcsiben igen tahó dolgozók vannak, és el kell tűrni azt, ha ott ilyen dolog történik, különben a gyerkőc issza meg a levét, nem foglalkoznak majd vele.


Egy másik pl. a tahóságra:

A bölcsinknek 2 bejárata van, az egyik a fő, amit hívjunk gazdaságinak, a másik a kisebb, amit kerülővel teszek meg. Nekem SENKI sem szólt, hogy ne a főbejáratot használjam, hisz magától értetődő, hogy ha leparkolok, nem kerülöm meg az épületet, mert ugye miért is tenném, ha így van közelebb.. Reggel 7.10 perc, vetkőzik a gyerkőcöm, ránk ront az egyik dolgozó, hogy mit képzelek én magamról, hogy milyen bejáraton járok én be? Mert hogy ő ezt nem látja, és bármikor bármi eltűnhet.. Ez nálam verte a biztosítékot, pláne, mikor közölte, hogy kaptam ez miatt egy fekete pontot. Hozzáteszem: ha a kisebb bejáraton járok, akkor sem látja, miután a folyosókon nem ég a villany sehol sem, tehát oda mennék, ahova akarnék, a kutya se látná. Időnként megjátszák velem ezt a popsitörlős dolgot, na meg a pelusos nem szólok, vagy későn-dolgot, és elegem lesz, de nem tehetem meg, hogy kikeljek magamból, mert 1. leminősítem saját magam, 2. nem akarom hogy a gyerkőcöm igya a levét. Így kénytelen vagyok eltűrni, és csak várom a napot, hogy legyünk szobatiszták...

2013. febr. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Szia 13-as!

Igen megértelek Téged,az elmúlt napokban nekem is sok volt már.

Hétfőn mikor mentünk,csomagban adtam oda a pelenkát és képzeld,nagy meglepetésemre teljesen át volt rendezve,bővítve az öltözőcske,így már nekünk is van helyecskénk:)

A pelenkára semmit sem szóltak,csak mosolyogva annyit: köszönöm.

A kis feneke is rendben van,hisz azért is szóltam,nemtudom e hétre teljesen más légkör fogadott.Csoda történt!

Örülök,hogy minden jóra fordult és hogy a kisfiam jól érzi ott magát.

Tanácsként azt javaslom,ha valami problémátok van nyugodtan szóljatok,mert nem fogják kitalálni!Álljatok ki a gyermeketekért!

Minden jót Nektek,sziasztok! :))

2013. febr. 5. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!