Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Biztonsági autós gyerekülések:...

Angica0901 kérdése:

Biztonsági autós gyerekülések: Easy Go Maxima SPS-vel, Caretero Diablo, Coletto Sportivo, Baby Point - közül valamelyikről vélemény, esetleg tapasztalat? Mindenképp dönthetőt szeretnénk.

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 15:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

2es 5ös 6os 8as válaszoló vagyok.

Na, ezt nem szabad. Mármint azért venni nagy súlycsoportot átfogó ülést venni, hogy megússzátok a cseréket.

Gondolj csak bele, a 9kilós baba testfelépítése, izomzata, csontozata teljesen eltér egy 10-15 éves gyermekétől!

Ráadásul azok az ülések egyáltalán nem, vagy csak nagyon kis mértékben dönthetők(inkább semennyire), de a Te babád még jódarabig elalszik(elalhat) a kocsiban.

Még a forgalmazó cégek sem ajánlják jó szívvel ezeket az üléseket.

Pl.:


[link]

2013. febr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Golan Trevize ***** válasza:

Azért azt ne felejtsük el, hogy - mint az általad linkelt cikk is említi - igenis vannak jó ülések a 9-36-os kategóriában.

És nem kerülnek annyiba, mintha ugyanazon gyártó ugyanolyan minőségű 9-18-as és 15-36-os ülését is megvennéd.

2013. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Mint az általam linkelt cikk is említi:


"Amik elfogadhatóak ebben a kategóriában, azok ára magas, melynek árából simán megvehetsz két külön ülést is."

2013. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy ezek az ülések szinte semennyire sem dönthetők.
2013. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Golan Trevize ***** válasza:
Teljesen jól dönthető, és nem tudod az árából megvenni ugyanannak a márkának a 9-18-as és 15-36-os ülését.
2013. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
35.000.-Ft környékén van rá keretünk. A full-full az a 40.000.-Ft, de annál többünk aztán tényleg nincs rá. A gyerekünk élete a legfontosabb számunkra, és bár ne lenne szükségünk rá soha, hogy az ülés biztonsági funkcióját lássa el az autóban, de enélkül nem indulok útnak. Itt iszonyatos, ahogy vezetnek, és Szalonikiig 135km út vezet, ebből kb. 25km szerpentin, mig leérünk a hegyes részről. De sajnos akkor sem tehetjük meg, hogy fullost vegyünk.
2013. febr. 4. 14:25
 17/19 anonim ***** válasza:

Nos abban lehet igazad van, hogy a mai ülés árak mellett nem biztos hogy kijön két ülés, de szerintem nem szabad a biztonságon spórolni!

Rengeteg bababoltban jártam, és sehol sem ajánlották jó szívvel ezeket az üléseket.

De kérlek linkelj olyat, amelyik jól dönthető, én nem csak az eleje emelhető meg egy fokozatban.

(Elképzelhető hogy én nem találkoztam eddig olyannal)

2013. febr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 katamami válasza:

A Caretero Diablo gyerekülés 9-36 hónapig jó. A teszteket nem csupán gyerekülésre érdemes nézni, sokkal inkább a csatokra, mert az ütközésekkor a csat adja az igazi védelmet. a kinyílik akkor nem biztosnágos. A Caretero Diablo gyerekülés csatja SVÉD! A Holmbergs cég 1938 óta gyárt biztonsági csatokat, és remek tesztekkel rendelkeznek.

Azt gondolom, hogy ez elegendő ahhoz, hogy a Caretero Diablo megállja a helyét.

Az információt a www.alicia.hu bababoltból kaptam pár hete. Felkészült és nagyob tájékoztott ügyfélszolgálatok minden kérdésemre válaszolt. [link]

2013. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
igaz régi kérdés, de elárulod, mi lett végül a döntés?
2017. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!