Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Unom már! Ennyire érthetetlene...

Unom már! Ennyire érthetetlenek az emberek? N

Figyelt kérdés

Az ilyen típusú kérdésekre gondolok:

-Lesz ma családi?

-Tuti kapok ma GYED-et?

-ma hozza a postás a családit?

-stb.


Kicsit kezdem unni hogy minden második kérdés erről szól.Nem hiszem ha huszan megkérdezik akkor hamarabb utalnak/hamarabb ér oda a postás...

Nem lehetne visszaolvasni annak aki ilyen kérdést tesz fel?Nem is kéne sokat,mert 2-vel előtte már biztos kérdezett valaki hasonlót.

Tudom mindenkinek jó lenne ha minél hamarabb megérkezne a pénz(nekem is)de ettől nem lesz jobb.


2009. szept. 3. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem inkább elszomorító, mikor ilyen kérdést látok. Mert az azt jeleni, h nagy szükségük van rá. És ilyenkor mindig arra is gondolok, h vajon a babának jut-e ennivaló? (remélem jut).
2009. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Pfff,nekemis pont ez jut mindig eszembe,amikor ilyen kérédst látok.

Gondolj bele! : mekkora szügségük lehet arra anyamvadt pár 10.000 forintra. Biztos nagy bajok vannak ott :((((((

2009. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én ezt a keveset mepróbálom ugy beosztani h az utolsó napunk ne ettől függjön.Nehéz,de ha 200x megkérdezik akkor se lesz könyebb(ha nagyon kötekedni akarnék,mondja le a netelőfizetést és az árából eléldegélhet "hóvégén")
2009. szept. 3. 21:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés ilyenkor egy "pszichológiai mentőmellény"-ként szolgál. De tény, hogy sokszor felteszik sokan. Államférfijainknak olvasniuk kéne ezt a fórumot!
2009. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
És ez még csak a jéghegy csúcsa!
2009. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem van ennél sokkal rosszabb is. sok olyan kérdés van ami ismétlődik és kiborító is lehetne, de engem nem érdekel csak tovább görgetek és kész.

amúgy sokaknak nem csak nyamvadt 10000 forintot hoz a postás én például 36 ezer családit kapok két gyerekre és kell az a nyamvadt pénz, bár még egyszer sem tettem fől ilyen kérdést.

2009. szept. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ahol van internet, ott biztos van enni is a babának..
2009. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó okosat írt. De kb. mindíg ugyanakkor jön, akkor én sem értem minek kell állandóan megkérdezni naponta többször is. Unalmas!
2009. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!