Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, a tápszert csak a...

Anyukák, a tápszert csak a gyerekorvos írhatja fel? Az én háziorvosom?

Figyelt kérdés
Olyan a gyerekorvosunk aki nem akar tápszert írni.Könyörögnöm kell 1-1 doboz tápszerért pedig már nem elég a tejem.:(
2013. febr. 4. 14:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát megtudod venni recept nélkül, de úgy drágább.
2013. febr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A gyerek nevére kell felírni, így a te háziorvosod nem fogja sajnos.
2013. febr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
A gyerekorvos írja fel, de ő is csak a kicsi 6 hónapos koráig.
2013. febr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Boltokban, patikában meg tudod venni (drágábban).


De miért nem ír fel? Mi az indok?

Én nem vagyok harcipocok, de ha a gyerekem érdeke megkívánja, akkor tuti ráborítanám az asztalt.

2013. febr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Recept nélkül 2900ft a gyógyszertárban,receptre pedig 2200ft,nem mindegy.Nehogy már azért kelljen megvennem drágábban mert ilyen tapló a gyerekorvosunk.Másoknak ha kell ha nem felírják nekem meg könyörögnöm kell érte.Ez milyen dolog??!!
2013. febr. 4. 14:27
 6/18 anonim ***** válasza:
Miért nem írja fel? Mennyi idős a babád? Védőnőnek említetted már?
2013. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A múltkor a párom ha nem jön be velem akkor nem is ír fel.Arra fogja,hogy sokat hízik.3950grammal és 54cm-el született most 12.-én lesz 3 hónapos és kedden volt 6280gramm és 66cm.Szerintem nem kövér,mások szerint sem,de szerintük az.1 hét alatt elfogy a tápszerünk.Ha ír is 1-1 dobozzal.Egyébként csak ha-s tápszert kaphat mert a másik kiüti.Ez pedig receptre is elég drága,recept nélkül meg főleg.
2013. febr. 4. 14:30
 8/18 A kérdező kommentje:
A gyerekorvos mindig ott van tanácsadáson,így a védőnő is tudja.:(már azon gondolkodom,hogy átviszem másik gyerekorvoshoz...:(
2013. febr. 4. 14:31
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát vidd át másikhoz!Gondolom nem jókedvedben eteted a gyereket, hanem mert éhes ! Szerintem rá van írva, hogy mennyit kell ennie belőle, úgyhogy ha elfogy írjon másikat !
2013. febr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nincs más megoldás, váltsd le. Nekem is úgy kell könyörögnöm érte, mert elapadt a tejem. Szó szerint nem hisznek nekem!!! Aztán hiába mondom neki, hogy írjon fel egyszerre 3-4 dobozzal, ki tudom fizetni egyben, nem. Minden héten mehetek le a beteg gyerekek közé, mert tanácsadáson nem fogad, ha nem adott előtte időpontot. Idióta.
2013. febr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!