Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg elítélendő, hogy egy...

Tényleg elítélendő, hogy egy vonzó 'ismerősömmel' álmodok pár napja? Anyukák ennyire bűn, pláne annak aki "egyedül" van?

Figyelt kérdés
Tudatosult, hogy már jóval kevesebbet fogom látni, és azóta vele álmodok. Képtelen az egész semmi se történik köztünk, mégis olyan jó érzés.
2013. febr. 4. 16:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem bűn. Pláne ha egyedülálló vagy ... De ha még nem is lennél, az álmaidat nem tudod befolyásolni, azok a tudatalattidból tevődnek össze. :) Nincs ebben semmi rossz.
2013. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Már miért lenne az.
2013. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak mert megkaptam, hogy hát a férjem, és milyen már, hogy mellette másról álmodozok...
2013. febr. 4. 16:29
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lenne probléma,attól,hogy gyereked van miért ne lehetne magánéleted,szerelmed,barátod??
2013. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Most akkor van férjed vagy egyedülálló vagy??
2013. febr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A drága férjem valahol a búsban... Csak jogilag vagyunk együtt...
2013. febr. 4. 16:38
 7/17 A kérdező kommentje:

csak ezt nem mindenki tudja rólunk.

(neki van barátnője, én meg gyereketnevelek, és barátnőzök)

2013. febr. 4. 16:39
 8/17 anonim ***** válasza:

imádom a párom, de néha szoktam más pasikkal is álmodni.

nem tudjuk befolyásolni az álmokat, épp ezért nem is lehet elítélni ezek miatt senkit :)

2013. febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
oh, én még nem vonzóval is álmodtam, pedig férjnél vagyok! Talán bátrabban kéne álmodnod, és akkor sikerülne újra nyitni egy következő férfi felé. Ne legyél magányos.
2013. febr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igazából csak az érzés maradt ébredés után, ami annyira jó volt:) Költözni segítettem pedig, és a bohóckodások. Meg egy részletre emlékszem, amikor hogy is írjam, úgy csináltam, mint aki letámadja, de csak a háta mögötti porrongyot vettem el:)

Ma valahogy jó a kedvem. Pedig nem etikus még csak gondolni se erre(nem nős, sem párkapcsolat, de akkor is tabu) talán 2év múlva elhívom egy KVra:) nem csak álmomban

2013. febr. 4. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!