Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Írnátok különleges vagy ritka...

Írnátok különleges vagy ritka lány és fiúneveket? Ezek hogy tetszenek?

Figyelt kérdés
Tícia, Izabella, Jázmin, Zoja, Emília. Hunor,Benedek,Levente,Zétény.
2013. febr. 5. 22:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mi annak idején az Emma és a Janka között vaciláltunk. Végül a Janka győzött. Nem akartunk olyan nevet adni, amit, ha elkiabálunk a játszótéren 8 gyerek hátra fordul. :-) Szerintem nem túl gyakori. Lányom unokabátyja Sarel. - Na, ez sem nem túl gyakori! :-)
2013. febr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Nagyon ritka, szerintem szép lánynév az Admira. De szerintem szép, és nem túl gyakori név még pl Szonja, Gyöngyvér, Hanna. :) Az Izabella és a Levente tetszik :))
2013. febr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nos, az alábbiak elég ritkák, bár Tenkét és Borkát már hallottam. A Kürüsüly és Penyvírke nagyon komoly szerintem, de inkább szütyős bölcsészek gyeremeinek bírom elképzelni. :)

Kecse, Bokor, Toportyán, Karvaly, Róna, Ordas, Tárkány, Bóta, Sáta, Légen, Csemen, Pányvádi, Kürüsüly, Szabó, Berény.


Kisó, Pillangó, Enüd, Kerka, Gabilla, Penyvirke, Róna, Piros, Apolka, Borka, Manga, Tenke, Csabánka, Atánka, Sebe

2013. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy ezek nem ritka nevek,viszont nekem különlegesek. Mindegyik tetszik,és a környéken nincs is senki,akinek ezek közül bmelyik lenne a neve.
2013. febr. 6. 16:20
 15/20 anonim ***** válasza:

Bátyám Joakim, szerintem különleges és ritka is. Az egyik hugom Lídia. Felsoroltakból az egyik nővérem Emília, nekem ez is tetszik. A többi nekem nem tetszik, csak a Zétény, de ez már nem számít ritkának.

Az én kedvenc neveim az Álmos és Zselyke, ez sem ritka.

2013. febr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Levente nevet imádom:-)

de a favorit nevem a Vendel :) Különleges lánynév pedig a Trixabell

2013. ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Tícii *-* :33 iszonyatjo!!!
2013. aug. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Titanilla, Elizabet? A régebbiek már annyira nem használatosak.
2014. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ezek közül nekem az Emília és a Benedek tetszik

Szeretem a ritka neveket.

Lány név: Küllikki,Miett,Mirna,Leila,Jozefina,Linett,Bíboranna,beneditta,Ninett,Ariellla,Aloma,Dorotina,kimberli

fiú nevek: Izidor,Celesztin,Fridolin,Frederik,Lándor,Ronel,Marcell,Borisz,Larion,Lionel,Diegó,Flórián,Dorián,Roderik,Ramiró,Romárió

2015. jan. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

A Blanka nagyon szép név szerintem. Ragyogást jelent

Szerintem ez elég ritka

2015. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!