Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miskolci anyukák! Vigantol?

Miskolci anyukák! Vigantol?

Figyelt kérdés

Hol lehet most Miskolcon Vigantolt kapni? Aki mostanában tudott venni, az kérem jelezze, ne kelljen az egész várost bejárnom.

Köszönöm



2013. febr. 6. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Én mondjuk bp-i vagyok, de hiány cikk még mindig. Több gyógyszertárt megkérdeztem a múlt héten és végül a vita d baby lett amit kénytelen voltam megvenni, ami jó drága.

Gondolom akkor Miskolcon sincs.

Nekem a gyógyszerátárba azt mondták valamiért leállt a gyártás vagy ilyesmi, december óta hiánycikk.


bár segíteni nem tudtam, csak azért írtam, hogy tudd lehet még mindig hiánycikk

2013. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is hetek óta ezután kajtatok. Győrbe sikerült vennem, de nem magyar termék volt, szerintem külföldről hozatták be mert magyarul csak rá volt ragasztva egy tájékoztató. nincs valakid errefelé aki tud küldeni? úgy tudom vény nélkül is lehet venni igaz nem tudom mennyivel drágább, de már nekünk is SOS volt...
2013. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi Miskolcon vettünk (5 hete) a Széchenyi utcában van 2 gyógyszertár közel egymáshoz a villanyrendőrnél. A férjem ment el beszerezni a dolgokat, ezért nem tudom, hogy melyikben, de egymással szemben van a kettő, úgyhogy ott szerintem találsz.
2013. febr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a Bükk áruházban lévő gyógyszertárban vettünk.Ismerősék meg ami mellette van az újgyőri patikában. Neten van mind a kettőnek telefonszáma, esetleg hivd fel őket.
2013. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sikerült beszerezni. Az Újgyőri főtéren, a buszvégállomásnál lévő patikában kaptunk. Még egyszer köszi!
2013. febr. 8. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!